6.6 C
Tehran
یکشنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی آسمیر آودوکیچ،گلر سوم تیم ملی بوسنی: پرسپولیسی- بوسنیایی نام آشنا روبروی ایران

آسمیر آودوکیچ،گلر سوم تیم ملی بوسنی: پرسپولیسی- بوسنیایی نام آشنا روبروی ایران

به ترکیب تیم ملی بوسنی که نگاه می کنیم یک نام آشنا به چشممان می خورد. آشنا از این نظر که در تیمی ایرانی بازی کرده و عملکردی قابل قبول و به یادماندنی هم داشته

سایت گل –  آسمیر آودوکیچ را که یادتان می آید. همان دروازه بان ۱۹۰ سانتی که در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس بازی کرد و ظرف چند هفته، محبوب هواداران سرخ شد. آسمیر بگوویچ گلر اصلی تیم ملی بوسنی است. بگوویچ ۲۶ ساله در باشگاه استوک سیتی بازی می کند و به نظر می رسد در جام جهانی هم دروازه بان اول بوسنی خواهد بود.

اما برای انتخاب دروازه بان دوم، سرمربی بوسنی کار سختی پیش رو دارد. او هم آودوکیچ را دارد و هم جاسمین فازیچ را که در باشگاه آلن آلمان بازی می کند. آودوکیچ که اولین بار در سال ۲۰۰۴ به تیم ملی بوسنی دعوت شده ، تنها ۳ بازی ملی در کارنامه دارد. این دروازه بان ۳۲ ساله، آخرین بار در روز ۱۵ اکتبر ۲۰۱۳ و مقابل لیتوانی برای بوسنی بازی کرده و امیدوار است به عنوان دروازه بان دوم تیم ملی کشورش راهی جام جهانی شود.

آودوکیچ بعد از جئدایی از پرسپولیس، لان یکی دو سالی است که در باشگاه بوراک بانجا لوکا بازی می کند. تیمی که فصل قبل به مقام سوم لیگ بوسنی دست پیدا کرد. باید منتظر رویارویی آودوکیچ و بازیکنان تیم ملی یاران در جام جهانی باشیم. او بازی نمی کند اما قطعا از روی نیمکت می تواند دوستان قدیمی خود در پرسپولیس را ببیند و با آنها دیدار کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید