آتش بخاری نفتی این‌بار در کلاس درس مشکین‌شهر/ ۴۰ دانش آموز نجات یافتند

بخاری نفتی امروز کلاس درس دانش آموزان مشکین‌شهر را به آتش کشید اما این بار با لطف خدا ۴۰ دانش آموز با هوشیاری معلم خود نجات یافتند.

این برای سومین بار است که در زمستان امسال بخاری نفتی جان دانش آموزان را تهدید می‌کند؛ حادثه پیرانشهر و جان باختن دو دانش آموز، حادثه کلاس درس خراسان جنوبی و این در استان ما؛ آتش بخاری نفتی در کلاس درس مشکین‌شهر…

بخاری نفتی همچنان جان دانش آموزان را تهدید می‌کند اما باز هم بودجه‌های آموزش و پرورش در موارد غیرضروری صرف شده و مسئولان نوبت به نوسازی سیستم گرمایشی مدارس که می‌رسد کاسه چه کنم دست گرفته و از کمبود بودجه سخن می‌گویند.

کلاس درس دانش آموزان مشکین‌شهر امروز در آتش بخاری نفتی خود شعله‌ور شد.

این آتش سوزی در حالی رخ داده که مسئولان آموزش و پرورش استان اردبیل روزهای گذشته از جمع آوری بخاری های چکه ای در مدارس استان اردبیل خبر داده بودند!

* ۴۰ دانش آموز نجات یافتند

به گزارش تسنیم؛ قهرمانی، مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل درباره حادثه امروز مدرسه وحدت روستای مازافا از توابع بخش مرادلوی مشکین‌شهر می‌گوید: کلاس درس دانش آموزان پایه ششم دبستان وحدت روستای مازافا امروز به دلیل نشت نفت از بخاری نفتی دچار حریق شد.

وی ادامه می‌دهد: خوشبختانه ۴۰ دانش آموز این کلاس درس با هوشیاری معلم موفق به فرار شده و حادثه ناگواری رخ نمی‌دهد.

قهرمانی می‌افزاید: آموزش و پرورش استان اردبیل بررسی بخاری نفتی روستا‌های این استان را در دستور کار قرار داده و تیم‌های بازرسی به تمامی روستاهای این استان اعزام شده‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید