پنجشنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
»  کلیپ های خبری   »   گزارش فرانس 24 از بازار مد در ایران


گزارش فرانس 24 از بازار مد در ایران

2:09
604 بازدید
۲۳ مرداد ۱۳۹۴

رضا نمیدی، طراح لباس ایرانی که در فرانسه در این رشته تحصیل کرده است در این باره می گوید با اندکی کار بر روی بافت پارچه، دوخت و اندازه آنها می توان در این زمینه نوآوری کرد.


فرانس بیست و چهار به گزارشی در خصوص هفته مد لباس در ایران پرداخت.

شبکه تلویزیونی فرانس 24 درگزارشی درباره مد در ایران اعلام کرد اگر در خیابان های تهران قدم بزنید متوجه می شوید در این شهر نیز مد لباس وجود دارد. شکل، رنگ ها و نوع لباس ها نشان می دهد که مد لباس در این شهر خیلی به چشم می خورد. زنان ایرانی با رعایت قوانین مربوط به پوشش در کشورشان، تلاش می کنند از مد عقب نمانند. این کار با وجود برخی طراحان مبتکر لباس خارج از دسترس نیست.

رضا نمیدی، طراح لباس ایرانی که در فرانسه در این رشته تحصیل کرده است در این باره می گوید با اندکی کار بر روی بافت پارچه، دوخت و اندازه آنها می توان در این زمینه نوآوری کرد.

در حالی که تا چندی پیش، برگزاری هفته مد در ایران غیر قابل تصور بود، نخستین هفته مد امسال در تهران برگزار شد که در نوع خود طی 36 سال گذشته در این کشور بی سابقه بود.

نسیم اخوان طراح مد در این باره می گوید مانتوها در 20 یا 30 سال پیش گشادتر و پوشیده تر بود که اکنون همین مانتو ها مد شده است. وی می گوید مانتوهایی با همین ویژگی اما با رنگ و پارچه بهتری می دوزد.

بهار اسلامی که در آمریکا طراحی مد خوانده است در برگشت به ایران وبلاگی درباره مد لباس راه اندازی کرده است که 30 هزار نفر آن را دنبال می کنند. طراحان مد ایران امیدوارند با تلاش بیشتر، مد ایران به خارج از کشور هم صادر شود.

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ویدئوهای مرتبط

دانلود آهنگ جدید احمدرضا نبی زاده به نام فصل پنجم دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام قدم میزنم دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام خواب جدایی دانلود آهنگ جدید امین رستمی به نام نفسم رفت
  • پیشنهاد ما به شما