»  دانلود موزیک ویدیو جدید ایرانی   »   موزیک ویدیو جدید گروه پالت به نام اینجا شهر من نیست


موزیک ویدیو جدید گروه پالت به نام اینجا شهر من نیست

موزیک ویدیو جدید گروه پالت به نام اینجا شهر من نیست

گروه پالت اینجا شهر من نیست

آهنگ جدید گروه پالت به نام اینجا شهر من نیست را در این ساعت می توانید بصورت آنلاین و با کیفیت عالی از سایت ملکانه گوش داده یا دانلود نمایید.

در اين كليپ، اين بار همانند اجراهاى زنده گروه «پالت»، داريوش آذر – نوازنده كنترباس و همخوان گروه – بخش هاى آوازى گيزبرت كنيپهاوزن را كه به زبان آلمانى در آلبوم «شهر من، بخند» منتشر شده، بازخوانى كرده است.ضبط بخش هاى جديد و ميكس اين قطعه ظرف دو هفته گذشته انجام شده و با توجه به اتفاقات تازه اى كه در آن به گوش مى رسد، مى تواند تجربه متفاوتى براى طرفداران «پالت» محسوب شود.

داريوش آذر درباره اين تجربه مى گويد: «با توجه به واكنش مثبت هوادارانمان نسبت به اجراهاى زنده قطعه «اينجا شهر من نيست» در كنسرت هاى تالار وحدت و برج ميلاد، تصميم گرفتيم ميكس تازه اى از اين قطعه منتشر كنيم و پيش از اجراى فجر آن را به مخاطبانى كه تاكنون موفق به اجراى كنسرت در شهرشان نشده ايم، هديه كنيم.».

اين موزيك-ويدئو با استفاده از تصاويرى از سفر، تمرين ها و ضبط استوديويى اين خواننده آلمانى با «پالت» در ايران و آلمان و آخرين كنسرت اين گروه در برج ميلاد تدوين شده است. در ضمن اين نخستين بار است كه به طور رسمى، ويدئويى از همراهى گيزبرت با گروه «پالت» منتشر مى شود.

 

 

اثری از: گروه پالت
خواننده: امید نعمتی – داریوش آذر
آهنگساز: گروه پالت
تنظیم کننده: گروه پالت
ترانه سرا: گروه پالت
تهیه کننده: احسان رسول‌اف
توضیحات: مهیار طهماسبی (ویولنسل) – روزبه اسفندارمز (کلارینت باس) – داریوش آذر (کنترباس) – کاوه صالحی (گیتار) – امین طاهری (درامز)

به امید این که از ترانه زیبای اینجا شهر من نیست و صدای شنیدنی گروه پالت لذت ببرید…
گروه پالت اینجا شهر من نیست


ویدئوهای مرتبط

  • تبلیغات ویژه

  • پایان تبلیغات