»  دانلود موزیک ویدیو جدید ایرانی   »   پخش آنلاین موزیک ویدیو مهدی مدرس به نام یه دیوونه


پخش آنلاین موزیک ویدیو مهدی مدرس به نام یه دیوونه

خواننده آلبوم «مسیر رویایی» جدیدترین اثر خود را در قالب موزیک ویدئو منتشر کرد.

پخش آنلاین موزیک ویدیو مهدی مدرس به نام یه دیوونه

به گزارش «موسیقی ما»، مهدی مدرس موزیک ویدئوی قطعه «یه دیوونه» را در حالی برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داده است که گفه می شود انتشار آلبوم جدید این خواننده در هاله ای از ابهام قرار دارد.

خواننده «مدرس شمال» پیش ازاین درباره زمان انتشار آلبوم جدیدش اعلام کرده بود که تمام مجوزهای آلبومش را اخذ کرده و فقط امضای پایانی مانده است و با توجه به اتفاقات رخ داده در هفته‌های گذشته و برخی شایعات مبنی بر ممنوع الکار بودن خواننده‌های پاپ، انتشار آلبوم این هنرمند نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ترانه قطعه «یه دیوونه» را رامین حسینی سروده است. شاهین طاها نیز موسیقی و تنظیم قطعه جدید مهدی مدرس را بر عهده داشته اند.

مهدی مدرس پیش از این آلبوم هایی چون «مدرس شمال» و «مسیر رویایی» راروانه بازار موسیقی کشور کرده است و در آلبوم گروهی «خاص» هم حضور داشت.

این هنرمند همچنین پیش از این کنسرت های زیادی را نیز در تهران و شهرستان های مختلف روی صحنه برده است. کارگردانی موزیک ویدئوی «یهدیوونه» را «علی حماسیان» بر عهده داشته است و بخش هایی از این موزیک ویدئو نیز در پاریس فیلم برداری شده است.

هم اکنون می توانید موزیک ویدئوی «یه دیوونه» با صدای «مهدی مدرس» را به صورت اختصاصی از تماشاخانه سایت «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید.

 

mehdi modarres, ye divoone, ye divooneh, دانلود موزیک ویدیو, دانلود موزیک ویدیو مهدی مدرس, مهدی مدرس, موزیک ویدیو, موزیک ویدیو مهدی مدرس, یه دیوونه

یک دیدگاه برای پخش آنلاین موزیک ویدیو مهدی مدرس به نام یه دیوونه

  1. ناشناس
    0

    خیلی صدات قشنگه من صدات دوست دارم 

ویدئوهای مرتبط