»  دانلود اهنگ جدید   »   ویدئو جدید محسن قمی، به نام «راه پله»


ویدئو جدید محسن قمی، به نام «راه پله»

3:58
204
۲۷ شهریور ۱۳۹۴

محسن قمی خواننده پیشکسوت موسیقی پاپ ویدئو کلیپی به نام «راه پله» را برای پخش اختصاصی به موسیقی ما سپرده است. «راه پله» یکی از قطعات آلبوم «چمخاله» است که آهنگسازی و تنظیم آن از بابک زرین و ترانه‌اش از پوریا ربیعی است. آلبوم چمخاله تازه‌ترین آلبوم محسن قمی است که چندین ماه پیش به انتشار رسید.

ویدئو «راه پله» توسط آبتین حسینی کارگردانی شده است. آبتین حسینی از کارگردان‌های خوش قریحه این روزهای موسیقی است که همکاری‌های خوبی با تعدادی از خواننده‌های نام آشنا داشته است.

محسن قمی درباره انتشار این ویدئو و فعالیت‌های اخیرش می‌گوید: «در زمان قدیم که من کارم را آغاز کردم، ترانه، ملودی و صدای خواننده از اهمیت زیادی برایم برخوردار بود. و معتقد بودم باید این سه رکن در راستای یکدیگر و با دقت بسیار انجام شود. مخاطب باید با ترانه ارتباط برقرار کند و ملودی معرف فضا و داستان ترانه باشد. و هر دو این‌ها، براساس رنگ و جنس صدای خواننده سروده و ساخته شوند. تمام آنچه توضیح دادم باور و اعتقادات من است. از‌‌ همان روز اولی که به طور حرفه‌ای وارد عرصه موسیقی شدم تا به امروز، سعی کردم پای اعتقادات موسیقایی‌ام بایستم.»

خواننده آلبوم چمخاله تولید آلبوم جدیدی را نیز در دست دارد که این روز‌ها در حال طی کردن آخرین مراحل انتشار آن است. این آلبوم که «به امید کی زندگی می‌کنم؟» نام دارد اواخر پاییز روانه بازار خواهد شد

ویدئوهای مرتبط

  • تبلیغات ویژه

  • پایان تبلیغات