پنجشنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
»  افغانستان  کلیپ های خبری   »   هدیه به مهاجرین افغانستانی: روزتان مبارک + فیلم


هدیه به مهاجرین افغانستانی: روزتان مبارک + فیلم

4:10
329 بازدید
۲۹ مرداد ۱۳۹۴

روزهای پراتفاق مهاجرین افغانستانی، فرا رسیده است. این روزها صفحات خیلی از رسانه‌ها، مشغول انعکاس اتفاقات مربوط به مهاجرین افغانستانی است.اتفاقاتی که خیلی اوقات با تلخی مواجه است و خیلی اوقات هم با شیرینی روزگار.

ریشه‌های ارتباط مردم ایران با افغانستان، پردامنه‌تر از آن چیزی است که به توصیف نوشته‌ها و گفته‌ها درآید. با وجود تمام تلاش‌های تمام این سالها، برای وراونه نمایش دادن این رابطه و تمرکز صرف بر تلخی‌ها و سیاهی‌ها، این رابطه درخشان و عمیق، از عمق تاریخ تا به امروز همچنان جریان داشته است.

یک گروه مردمی ایرانی به نام «پروان» که برای تحصیل دانش‌آموزان افغانستانی، چندین سال است که تلاش می‌کند، امروز به مناسبت روز استقلال افغانستان، یک موزیک ویدئوی جذاب تولید کرده است و به مهاجرین شریف افغانستانی هدیه کرده است.

گروه «پروان» فردا صبح نیز یک خیریه غذا برای فراهم آوردن هزینه‌های تحصیل کودکان مهاجر افغانستانی تدارک دیده است. این خیریه فروش غذا از ساعت 11 تا 17 بعدازظهر در آدرس سیدخندان خ شریعتی خ خواجه عبدالله انصاری خ شهید عراقی، پلاک 38 خیریه فاطمه زهرا برگزار می‌شود.

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ویدئوهای مرتبط

دانلود آهنگ جدید احمدرضا نبی زاده به نام فصل پنجم دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام قدم میزنم دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام خواب جدایی دانلود آهنگ جدید امین رستمی به نام نفسم رفت
  • پیشنهاد ما به شما