»  کلیپ های ورزشی   »   فولاد خوزستان ۰ – پرسپولیس ۳؛ تیم برانکو جام می خواهد


فولاد خوزستان ۰ – پرسپولیس ۳؛ تیم برانکو جام می خواهد

خلاصه بازی فولاد خوزستان ۰ – پرسپولیس ۳؛ تیم برانکو جام می خواهد

در حساس ترین دیدار هفته هفدهم لیگ برتر پرسپولیس موفق شد در دیداری جذاب در اهواز با ۳ گل مقابل فولاد به برتری برسد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 15 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفت که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳ بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

دقایق حساس:

دقیقه 3 (گل):‌ پرتاب بلند وحید امیری به داخل محوطه جریمه فولاد خوزستان رسید که مهدی طارمی توانست از این فرصت استفاده و گل اول تیمش را خیلی زود به ثمر برساند.

دقیقه 4: ساسان انصاری در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که ضربه فنی او با اختلافی بسیار کم و به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه 12 (گل): ارسال محسن مسلمان از سمت راست با ضربه سر وحید امیری و خروج اشتباه وحید طالب‌لو همراه بود که گل دوم پرسپولیس را به دنبال داشت.

دقیقه 14: محمد انصاری به دلیل خطایی که انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت و بازی بعدی تیمش مقابل گسترش فولاد را از دست داد.

دقیقه 20: ساسان انصاری پشت خط دفاع پرسپولیس به توپ رسید اما ضربه او پس از برخورد به مدافعان در اختیار بیرانوند قرار گرفت.
دقیقه 26: حسین ماهینی به خاطر خطا روی مهاجم فولاد، از داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 26: حسین ماهینی به خاطر خطا روی مهاجم فولاد، از داور کارت زرد دریافت کرد.
دقیقه 27: ضربه زمینی و پای چپ اسماعیل شریفات از داخل محوطه جریمه از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 31: سانتر سروش رفیعی از سمت راست در محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید. ضربه برگردان زیبای طارمی در میان بهت وحید طالب‌لو به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.

دقیقه 42: پاس عمقی زیبا پشت مدافعان فولاد به طارمی رسید اما ضربه او توسط مدافعان دفع شد.

دقیقه 47 (گل): وحید امیری توپ را از سمت چپ ارسال کرد. طارمی ضربه سر را زد و باز هم طالب‌لو خروج اشتباهی داشت. در ادامه علی علیپور دروازه خالی را با ضربه سر باز کرد.

دقیقه 51: ارنست ان‌فور، مهاجم کامرونی فولاد خوزستان جانشین احمد عبدالله‌زاده در ترکیب فولاد شد.
دقیقه 56: مهدی طارمی در موقعیت تک‌به‌تک با وحید طالب‌لو قرار داشت که توسط مدافعان فولاد سرنگون شد اما داور مسابقه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.
دقیقه 60: ساسان انصاری نزدیک خط عرضی زمین داخل محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد اما در نهایت یک کرنر نصیب تیمش شد.

دقیقه 68: ضربه محکم پای چپ محسن مسلمان از پشت محوطه جریمه با دفع ناقص طالب‌لو همراه بود. دروازه‌بان فولاد در دو مرحله این توپ را جمع کرد.
دقیقه 69: وحید امیری در گوشه سمت چپ محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک پاس رو به بیرون، طارمی را صاحب توپ کرد. مهاجم پرسپولیس موفق شد توپ را وارد دروازه کند اما پرچم کمک‌داور به نشانه آفساید بالا رفت.
دقیقه 70: محسن مسلمان هم از داور کارت زرد گرفت.

ویدئوهای مرتبط

  • تبلیغات ویژه

  • پایان تبلیغات