»  دانلود موزیک ویدیو جدید ایرانی   »   صادق آزمند در مسابقه “O Ses Turkiye” همه را شوکه کرد


صادق آزمند در مسابقه “O Ses Turkiye” همه را شوکه کرد

  دانلود اجرای صادق آزمند در مسابقه “O Ses Turkiye”

صادق آزمند در مسابقه O Ses Turkiye همه را شوکه کرد

اجرای فوق العاده ی صادق آزمند در مسابقه او سس ترکیه همه حاضران را متحیر کرد . صادق آزمند با اجرای آهنگ زیبای ای عاشقان داوران این مسابقه را شوکه کرد.

«او سس ترکیه» یک مسابقه آواز خوانی است که در ترکیه برگزار می شود. این برنامه نسخه ای محلی از برنامه صدای هلند بوده و از 10 اکتبر 2011 در ترکیه پخش شده است. تا به حال شرکت کنندگان ایرانی زیادی در این برنامه شرکت کرده اند. این مسابقه در پنج مرحله و با داوری 4 نفر برگزار می شود. اعضای گروه داوری در مرحله اول پشت به Stage قرار می گیرند و شرکت کننده ها برنامه خود را اجرا کرده و در صورتی که هر یک از داوران صدای شرکت کننده را بپسندند، با فشار دادن دکمه ای که برای صندلی های آنها در نظر گرفته شده به سمت صحنه برمی گردد و اعلام می نماید که مایل به ادامه مسابقه در گروه خود با شرکت کننده حاضر در صحنه است. در صورتی که 2 یا چند داور برای یک شرکت کننده بازگردد، شرکت کننده به دلخواه خود ادامه مسابقه را با یکی از اعضای هیئت ژوری را انتخاب کرده و به راه خود ادامه می دهد.

اجرای متفاوت صادق آزمند که با تشویق حاضرین همراه شده بود، مورد توجه هر 4 داور این برنامه قرار گرفت. این هنرمند یک آهنگ تلفیقی ایرانی به زبان فارسی اجرا کرد.

 

ویدئوهای مرتبط