یکشنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
»  کلیپ های ورزشی   »   تماشاگران فوتبال اینبار در شهر لیل آشوب به پا کردند


تماشاگران فوتبال اینبار در شهر لیل آشوب به پا کردند

01:06
213 بازدید
۲۸ خرداد ۱۳۹۵

روز چهارشنبه تماشاگران بازیهای جام ملت های اروپا در شهرهای فرانسه باز هم به جان هم افتادند.

در شهر لیل و بعد از بازی روسیه و اسلوواکی که با نتیجۀ دو بر یک به نفع اسلواکی تمام شد، تماشاگران روس، انگلیسی و فرانسوی در خیابان های این شهر آشوب به پا کردند که منجر به درگیری با پلیس شد.

پلیس در شلوغی های این شهر ۳۶ نفر را دستگیر کرده است. پنجاه نفر هم مجروح شده اند که از این میان ۱۶ نفر کارشان به بیمارستان کشیده شده است. پلیس مجبور شده برای بازگرداندن آرامش به خیابان های شهر لیل از گاز اشک آور علیه آشوبگران استفاده کند.

نیز تماشاگران روس و انگلیسی روز یازدهم ژوییه (۲۲ خرداد) نیز بعد از بازی این دو تیم با یکدیگر در شهرمارسی درگیر شده بودند. زدوخورد میان روس ها و انگلیسی ها آنقدر شدید بود که اتحادیۀ فوتبال اروپا تهدید کرده است در صورت تکرار خشونت هایی که تماشاگران روسیه و انگلیس عامل اصلی آن هستند، این دو کشور را از ادامۀ این بازیها محروم خواهد کرد. یک نفر از تماشاگران انگلیسی به دلیل شدت جراحات در بیمارستان بستری شده بود که پزشکان حال وی را در ابتدا وخیم گزارش می کردند.

قرار است روز پنجشنبه دو تیم انگلیس و ولز به مصاف هم بروند و ساکنان شهر لانس در نزدیکی لیل از روزهای گذشته شاهد مستی و شلوغ کاری تماشاگران انگلیسی در خیابان های این شهر هستند. پلیس شهر لانس می گوید برای جلوگیری از آشوب تماشاگران این دو تیم پادشاهی بریتانیا در حالت آماده باش به سر می برد.

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ویدئوهای مرتبط

دانلود آهنگ جدید احمدرضا نبی زاده به نام فصل پنجم دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام قدم میزنم دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام خواب جدایی دانلود آهنگ جدید امین رستمی به نام نفسم رفت
  • پیشنهاد ما به شما