»  سینما و تلوزیون   »   تریلر انیمیشن اسمورف ها 2017


تریلر انیمیشن اسمورف ها 2017

02:35
232
۰۹ تیر ۱۳۹۶

تریلر انیمیشن اسمورف ها 2017

بعد از دو سفر به دنیای فیلم، اسمورف ها این بار به‌صورت انیمیشن به میان ما بازگشته‌اند. انیمیشن «اسمورف ها: دهکده‌ی گمشده» Smurfs: The Last Village نشانگر سفر این انسان‌نماهای آبی دوست‌داشتنی به (درست حدس زدید)، دهکده‌ی گمشده است. آخرین ماجرجویشان همچنان موفق‌ترین کارشان در فیلم‌های گذشته به نظر می‌آید، البته ماجراجویی‌هایی که چندان هم مناسب تماشا به همراه خانواده و بچه‌ها نبود.
این انیمیشن به کارگردانی کلی آزبوری (Kelly Asbury) که کارگردانی «شرک ۲» Shrek ۲ را به عهده داشت، ساخته‌شده است. این کارگردان تلاش کرده که این داستان شبیه و نزدیک به داستان اولیه و اصلی داستان‌های کمیک اسمورف ها باشد، داستانی که پییر کالیفورد (Pierre Culliford) آن را به تصویر کشیده است.
در فیلم‌های قبلی سعی به بزرگنمایی قسمت‌هایی از چهره و فیزیک اسمورف ها داشتند، مثلاً چشم‌هایشان عجیب‌وغریب شده بودند. ولی در این داستان جدید دیگر بزرگنمایی در کار نیست و کاراکترها شبیه‌تر به کاراکترهای داستان‌های کمیم اسمورف هستند که در سال ۱۹۵۸ به بازار وارد شدند.
در این داستان تیمی از اسمورف ها، اسمورفت با بازی دمی لواتو (Smurfette – Demi Lovato)، هفتی با بازی جو منگانیکو (Hefty – Joe Manganiello)، کلامزی با بازی جک مک‌بریر (Clumsy – Jack McBrayer)، برینی با بازی دنی پودی (Brainy – Danny Pudi) و پاپا اسمورف با بازی مندی پتینکین (Papa Smurf – Mandy Patinkin) سعی می کنند قبل از گارگامل با بازی راین ویلسون (Gargamel – Rainn Wilson) به جنگل ممنوعه برسند. رئیس اسمورف ها، اسمورف ویلو با بازی جولیا رابرتز (SmurfWillow’s – Julia Roberts) به تازگی کشف کرده که در این روستا چیزی هست که جادوگر بدجنس هم به دنبال آن است. داستان انیمیشن که درواقع داستان اسمورفت است شامل، اسمورف استورم با بازی میشل رودریگز (SmurfStorm – Michelle Rodriguez)، اسمورف بلاسوم با بازی الی کمپر (SmurfBlossom – Ellie Kempe) و اسمورف لیلی با بازی آریل وینتر (SmurfLily – Ariel Winter) هم هست.
نام این انیمیشن قرار بود Get Smurfy گذاشته شود ولی با اینکه قبول داستان از المور لئونارد برای ساخت انیمیشنی برای بچه‌ها ایده‌ی بدی نبوده است ولی تیتر مربوطه چیز زیادتری از تیتر فعلی برایمان روشن نمی‌کرد. شاید حتی این تیتر برای فیلم گویاتر باشد. یکی از جاذبه‌های انیمیشن برای دوستدارانش، حضور جو منگانیلو (Joe Manganiello) است که به تازگی روی بورس قرارگرفته و طرفداران خواهان دیدن وی در فیلم‌ها و کارهای متعدد هستند.

ویدئوهای مرتبط

  • تبلیغات ویژه

  • پایان تبلیغات