»  سینما و تلوزیون   »   آنونس فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی»


آنونس فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی»

00:59
49
۱۶ بهمن ۱۳۹۵

آنونس «خاطرات پاییزی» را نقی نعمتی کارگردان سینمای ایران ساخته است.

آنونس فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی» به کارگردانی علی فخرموسوی و تهیه‌کنندگی ویکتور ویلهلم و سید امیر سیدزاده که در بخش هنر و تجربه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، رونمایی شد.

نخستین اکران «خاطرات پاییزی» روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۶ در خانه هنرمندان و ساعت ۱۸ در پردیس سینمایی کوروش است.

این فیلم همچنین روز ١۵ بهمن ساعت ١۶:٣٠ در پردیس چارسو و روز ١٨ بهمن ساعت ٢٠ در خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.

«خاطرات پاییزی» محصول مشترک ایران، چک و اوکراین است که توسط ویلهلم کرتیو سنتر (جمهوری چک) و افرند فیلم آریا (ایران) با همکاری اُپتیما فیلم (اوکراین) ساخته شده و به همین مناسبت از سفرای کشورهای مختلف که در ایران حضور دارند دعوت شده تا در ایام جشنواره همراه با مدیران فرهنگی ایران و سازندگان اثر به دیدن این فیلم بنشینند.

فیلمنامه «خاطرات پاییزی» را کاترین تورچانیکووا، علی فخرموسوی و ویکتور ویلهلم بر اساس داستانی از علی فخر موسوی نوشته‌اند.

این فیلم عاشقانه‌ای ضد جنگ است و قصه دختری را به تصویر می‌کشد که خانه و خانواده‌اش مورد حمله و تجاوز گروه‌های تروریستی قرار گرفته است؛ او که آواره‌گی، نابینایی و حتی از دست دادن قدرت تکلم را تجربه می‌کند در نهایت می‌تواند آرامش و عشق را در گوشه‌ای دیگر از دنیا در کنار مردمی که خود آسیب دیده از جنگ هستند، بیابد.

نازنین احمدی شاهپورآبادی، الکساندر ایگناتوشا، دِمیترُ لِنارتوویچ، تاتیانا یوریکووا، گالینا یابلونسکا و نَظَر رِگوش بازیگران این فیلم هستند.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

ویدئوهای مرتبط