»  سینما و تلوزیون   »   آنونس فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی»


آنونس فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی»

00:59
239
۱۶ بهمن ۱۳۹۵

آنونس «خاطرات پاییزی» را نقی نعمتی کارگردان سینمای ایران ساخته است.

آنونس فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی» به کارگردانی علی فخرموسوی و تهیه‌کنندگی ویکتور ویلهلم و سید امیر سیدزاده که در بخش هنر و تجربه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، رونمایی شد.

نخستین اکران «خاطرات پاییزی» روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۶ در خانه هنرمندان و ساعت ۱۸ در پردیس سینمایی کوروش است.

این فیلم همچنین روز ١۵ بهمن ساعت ١۶:٣٠ در پردیس چارسو و روز ١٨ بهمن ساعت ٢٠ در خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.

«خاطرات پاییزی» محصول مشترک ایران، چک و اوکراین است که توسط ویلهلم کرتیو سنتر (جمهوری چک) و افرند فیلم آریا (ایران) با همکاری اُپتیما فیلم (اوکراین) ساخته شده و به همین مناسبت از سفرای کشورهای مختلف که در ایران حضور دارند دعوت شده تا در ایام جشنواره همراه با مدیران فرهنگی ایران و سازندگان اثر به دیدن این فیلم بنشینند.

فیلمنامه «خاطرات پاییزی» را کاترین تورچانیکووا، علی فخرموسوی و ویکتور ویلهلم بر اساس داستانی از علی فخر موسوی نوشته‌اند.

این فیلم عاشقانه‌ای ضد جنگ است و قصه دختری را به تصویر می‌کشد که خانه و خانواده‌اش مورد حمله و تجاوز گروه‌های تروریستی قرار گرفته است؛ او که آواره‌گی، نابینایی و حتی از دست دادن قدرت تکلم را تجربه می‌کند در نهایت می‌تواند آرامش و عشق را در گوشه‌ای دیگر از دنیا در کنار مردمی که خود آسیب دیده از جنگ هستند، بیابد.

نازنین احمدی شاهپورآبادی، الکساندر ایگناتوشا، دِمیترُ لِنارتوویچ، تاتیانا یوریکووا، گالینا یابلونسکا و نَظَر رِگوش بازیگران این فیلم هستند.

ویدئوهای مرتبط

  • تبلیغات ویژه

  • پایان تبلیغات