»   سایت های مفید, فوتبال 3  »   سایت ورزش ۱۱ (varzesh11.com)
۳۰ بهمن ۱۳۹۴ , ساعت ۱۲:۵۵

سایت ورزش ۱۱ (varzesh11.com)

تفاوت های خوب سایت ورزش ۱۱ با دیگر سایتهای ورزشی

سایت ورزش ۱۱ یکی از بهترین سایت های تخصصی فوتبال

ورزش 11,سایت ورزش ۱۱,varzesh11,ورزش ۱۱,سایت ورزش 11,varzesh11,ورزش ۱۱

وب سایت ورزش 11 به منظور گردآوری و اطلاع‌رسانی آخرین اخبار و اطلاعات دنیای فوتبال ایران و جهان در سال 1391 به زبان فارسی غاز به کار کرد. سایت ورزش ۱۱ به مرور تنوع بخش های خود را بیشتر کرد و قسمت هایی چون گالری عکس و ویدیو، نتایج زنده، مرکز خبر، وی سوشیال، وی انسر و … را به صفحات خود افزود.

 

ورزش11-ورزش ۱۱

 

پاسخ گویی دقیق و با حوصله به سوالات فوتبال دوستان در بخش وی سوشیال و جذب همکاری کاربران برای انتقال و ثبت مطالب و ایده های خود در بخش وی سوشال از تفاوت های خوب سایت ورزش ۱۱ با دیگر سایتهای ورزشی به شمار می رود.

تنها دوسال پس از افتتاح سایت ورزش ۱۱ به زبان فارسی بخش بین‌الملل آن هم در سال 1393 راه اندازی گردید.

 

سایت ورزش ۱۱ خود را اینگونه معرفی می کند:

ورزش 11، بزرگترین سایت تخصصی فوتبال در ایران و 100 البته با دارا بودن نسخه بین اللملی از بهترین سایت های فوتبالی جهان، با ارائه بروزترین اخبار در حوزه فوتبال ایران و جهان با بالاترین کیفیت ممکن و ارائه دهنده اطلاعات کامل و مفید از این ورزش پرطرفدار است.

 

varzesh11

 

آدرس سایت : varzesh11.com

بخش وی سوشیال : varzesh11.com/fa/login

بخش وی انسر : varzesh11.com/fa/vanswer

آدرس بخش انگلیسی : varzesh11.com/en

 

 

اما این سایت قوانینی را هم برای کاربران خود وضع کرده که در ادامه می خوانید:

 

قوانین و مقررات سایت ورزش 11

هدف این پایگاه ارائه جامع‌ترین مسائل دنیای فوتبال با بالاترین کیفیت ممکن به شما کاربران گرامی می‌باشد.
شما کاربران گرامی به جهت دسترسی و استفاده از این سایت بایستی شرایط و الزامات و قوانین اشاره شده در ذیل را دقیقا رعایت نمایید . شما با ورود به این سايت و مرور سايت، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى “شرايط و الزامات” را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و سايت ورزش11 در اين زمينه ملغى و بی اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با “شرايط والزامات” لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.
وب‌سایت ورزش11 ، تلاش دارد تا طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قوانین حاکم بر جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیک فعالیت ‌نماید و کاربران محترم ، موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، مسئولیت مستقیم با آن کاربر بوده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.
با توجه به اینکه دقت و تلاش زیادی در جهت تهیه و مميزي اطلاعات و اخبار گردآوری شده در سايت ورزش11 اعمال شده و تا حد امکان منابع اخبار و اطلاعات درج شده در سایت مشخص و عنوان شده است ، لذا به هيچ وجه نمي توان دقت و صحت آنها را تضمين و يا ادعا نمو‌د. بنابراين سايت ورزش11 هيچ‌گونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از سايت‌ها ، اشخاص ، شرکت‌ها و … را به عهده نمي‌گيرد.
استفاده ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد لذا سايت ورزش11 تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این را سايت ندارد.
اطلاعات و اخبار و تمامی مواردی که در سايت ورزش11 درج گردیده است تا حد امکان سعی شده تا از منابع رسمي و مورد تائيد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گردآوري گردد و هيچ نوع رابطه‌ي حقيقي و يا حقوقي با اين سايت ندارند. لذا مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن بوده و صحت و سقم آن توسط سايت ورزش11 ادعا و يا تضمين نمي‌شود. کارکنان این سایت همواره این شعار را مد نظر دارند
سايت ورزش11 ، جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير یافته و یا ویرایش و به روز شوند. لذا سايت ورزش11 هيچ‌گونه مسئوليتي در قبال محتوای آگهي‌هایی درج شده در سايت که مغایر با ضوابط رسمی کشور عزیرمان نباشد را نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان بوده و تمامی کاربران ملزم به مطالعه دقیق و رعایت موارد اعلام شده می‌باشند.
هرگونه پيام يا مطلبى از جمله اخبار ، آگهي، عکس، ويدئو و غير که به سايت ورزش11 ارسال مى‌گردد غير محرمانه و غير قابل تملک تلقى خواهد شد . تمامي اخبار و اطلاعات و مطالب ارسال شده به سايت ورزش11 مى‌تواند توسط سايت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غير محدود براي باز‌توليد ، پخش ، افشاءِ ، مخابره ، نشر و يا ارسال و الصاق بکار رود.
سايت ورزش11 در قبال اخبار و اطلاعات سايت‌هاي ديگرى که با اين سايت مرتبط بوده و لينک شده باشند و يا لينک آنها در این سايت قرار داشته باشد، مسئولیتی ندارد. اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از سايت ورزش11 ايجاد شده‌اند. سايت ورزش11 بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها نمی‌باشد.
سايت ورزش11 به هيچ سازمان ، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي‌شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به ورزش11 مي‌باشد.
ارائه خدمات يا نرم‌افزارهاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم ، سايت ورزش11 مي تواند با صلاح‌ديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربران خودداري نمايد.
اخبار، اطلاعات ، اسناد و مدارك درج شده در اين وب سايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد لذا سایت ورزش11 اين حق را براي خود محفوظ مي‌دارد كه در هر زمان و در صورت صلاح‌ديد خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت‌هائي از سايت اقدام نمايد.‌ سايت ورزش11 ممكن است هر نوع تغييرات ديگری که در محتوای اخبار ، اطلاعات ، محصولات ، برنامه‌ها ، خدمات و يا قيمت‌ها (در صورت موجود بودن) و … لازم باشد را در هر زمان و بدون اطلاع انجام دهد.
هرگونه سوءاستفاده از نام وب سايت ورزش11 و خدمات مرتبط با آن کاملاٌ ممنوع مي‌باشد.
قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.
کاربران گرامی هرگونه اشکال و ایراد و يا نکته‌اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييدکه نياز به توضيحات کامل‌تر و يا ايجاد شفافيت بيشتری دارد ، با ذکر مطلب و صفحه مربوطه با مدیریت سایت ورزش11 اطلاع‌رسانی نمایید . مدیریت سایت ورزش11 سعی و تلاش خواهد نمود در کمترين زمان ممکن نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.
با توجه به مقررات و شرايط استفاده از وب سايت‌ها ، در هر زمانی که لازم باشد سايت ورزش11 مى‌تواند اين شرايط و الزامات را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما کاربران گرامی ملزم و متعهد خواهید بود تا این تجديد نظرها را بپزیرید . بنابراين لازم است هر از چند گاهي ، اين شرایط و الزامات را مرور و مطالعه فرمایید تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.


آخرین مطالب این بخش سایت های مفید  , فوتبال 3

ابراهیمی که پیش از این نامش با پرونده جنجالی مهدی طارمی گره خورده بود نوشت: پيامك كيروش به عادل، همه نگاهها را به نفع علي كريمي كرد. كريمي در شبي كه خودش بود، با همان تن صداي بلند ، حتي...
با سایت باشگاه خبرنگاران جوان بیشتر آشنا شوید سایت باشگاه خبرنگاران جوان 13 سرویس مجزا دارد؛ این بخش‌ها در نوار قرمز رنگ بالای صفحه نخست سایت باشگاه خبرنگاران جوان دیده می‌شود که با کلیک روی هرکدام از آنها می‌توانید از اخبار مرتبط...
جی تی متریکس : تست سرعت لود شدن سایت با gtmetrix مقدمه – ابزارهای آنلاین gtmetrix استفاده از سایت های مختلف و ابزارهای آنلاین در زمینه های طراحی سایت و سئو و مواردی از این قبیل، برای هر مدیر وب سایت و طراح...
دیجی استایل فروشگاه اینترنتی مد و لباس (digistyle.com) اگر به چند سال پیش برگردیم، قطعا به یاد می آورید که وضعیت خرید اینترنتی در ایران، با آنچه که امروز شاهدش هستیم، تفاوت های بسیاری داشت. بازار کوچک مشتریان اینترنتی در آن...

یک دیدگاه برای سایت ورزش ۱۱ (varzesh11.com)

 1. تقی
  0

  سلام خسته نباشید ببخشید چرا در تلگرام خبرها باز نمیشه با تشکر


 • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

  ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

  دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
  جدیدترین ترانه ها

 • آخرین مطالب