»   توپ و تور  »   FIVB : برزیل در مقابل تیم با اعتماد به نفس ایران به مشکل خورد
۲۸ آبان ۱۳۹۲ , ساعت ۱۸:۴۷

FIVB : برزیل در مقابل تیم با اعتماد به نفس ایران به مشکل خورد

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) پس از برتری تیم برزیل مقابل ایران در رقابت های جام قهرمانان قاره ها در سایت خود نوشت:برزیل در روز نخست مسابقات به پیروزی رسید، اما این برد بدون مشکل هم نبود.


تیم ملی والیبال ایران امروز سه شنبه در نخستین بازی خود در مسابقات جام قهرمانان قاره ها به مصاف برزیل دارنده سه مدال طلای این رقابت ها رفت و سه بر یک در برابر این تیم تسلیم شد.
به نوشته سایت فدارسیون جهانی والیبال، تیم برزیل در میان هواداران پر شور برزیلی و ایرانی در سالن والیبال شهر کیوتو ژاپن به برتری 3 بر یک دست یافت، اما این برد در مقابل تیم مطمئن (با اعتماد به نفس) ایران بدون مشکل هم نبود.
این سایت در ادامه از والاس دی سوزا و سیلدائو به عنوان بهترین بازیکنان برزیل و امیر غفور به عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران نام برده است.
مسابقات والیبال قهرمانان قاره ها از صبح امروز (سه شنبه) با حضور شش تیم برتر جهان شامل روسیه، آمریکا، ایران، ایتالیا، ژاپن و برزیل در شهر کیوتو ژاپن آغاز شد.

آخرین مطالب این بخش توپ و تور

خلاصه والیبال جام قهرمانان: ایران ۳-۲ آمریکا را اینجا...
لیگ جهانی والیبال آغاز شد و این مسابقات از شبکه سه سیما پخش می شود. اما لیگ جهانی والیبال از کدام کانال ماهواره پخش می شود؟ ...
درباره تیم ملی والیبال ایتالیا + اسامی بازیکنان لاجوردی پوشان تیم ملی والیبال ایتالیا نخستین رقیب ایران در هفته نخست لیگ جهانی والیبال هستند که نتیجه این بازی هم از نظر فنی و هم از نظر حیثیتی برای بازیکنان 2 تیم...
ایگور کلاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران لیست نهایی شاگردانش برای حضور در لیگ جهانی را اعلام کرد. با اینکه تصور می شد او یکی از بازیکنان دریافت کننده یا پشت خط زن را از لیست خارج کند، با پنج...