»   اخبار برگزیده  »   874 روز بی شکستی ایران مقابل آسیایی ها
۱۸ مهر ۱۳۹۴ , ساعت ۱۱:۵۵

874 روز بی شکستی ایران مقابل آسیایی ها

با احتساب بی شکستی ایران برابر تیم ملی عمان وافزایش حداقل 5 روز تا بازی برابر تیم ملی فوتبال ژاپن که 5 روز دیگر به صورت دوستانه برگزار میشود بی شکستی ایران برابر آسیایی ها به 874 روز رسید.

ایران در 869 روز گذشته برابر تیم های ملی کره جنوبی(2 برد)،لبنان(2 برد)،قطر(2برد)،تایلند(2برد)،کویت(یک برد)،عراق(یک برد ویک مساوی)،ازبکستان(یک یرد)،بحرین(یک برد)،امارات(یک برد)،ترکمنستان(یک مساوی)،گوام(یک برد)،هندوستان(یک برد) وعمان(یک مساوی) به دست آورده است وجالب این که همه آسیایی ها در این مدت حداقل یک شکست خورده اند تا بر این اساس بالاترین دوره بی شکستی برابر آسیایی ها در اختیار ایران باشد از جمله همین تیم ملی استرالیا که برابر اردن همین امروز 2-0 بازنده شد.

اگر ایران برابر تیم ملی ژاپن هم بی شکست بماند بی شکستی برابر آسیایی ها به 19 بازی متوالی و904 روز خواهد رسید،ایران در روز 21 آبان هم در تهران به مصاف تیم ملی فوتبال کشور ترکمنستان خواهد رفت که قطعا در این بازی هم برابر تیم ملی فوتبال کشور حریف بازنده نخواهد بود واین بی شکستی به 20 بازی رسیده ونزدیک هزار روز خواهد بود.

ایران در دوران حضور کی روش برابر تیم ملی فوتبال عمان 2 بار بازی کرده است ودر این مدت یک مساوی ویک باخت داشته است جالب این که بی شکستی برابر آسیایی ها از همین بازی شکست بار برابر عمان آغاز شد.دیداری که روز اول خرداد ماه سال 1392 در شهر مسقط ودر همین استادیوم سلطان قابوس برگزار شد.

ایران در روزی که برای چهارمین بازی متوالی برابر عمان بدون برد مانده است،توسط جلال حسینی گل مساوی را زد.گلی که در نود وهشتمین بازی ملی جلال حسینی به ثمررسید.

آخرین مطالب این بخش اخبار برگزیده

مجری برنامه نود سرانجام در برنامه خندوانه رامبد جوان شرکت کرد. ...
در حالیکه صدها محصول پرپشت کننده مو وجود دارد که برای بازگرداندن حجم و پرپشت کردن مو بکار می‌روند، اما مواد کاملا طبیعی بهتر از آنها هستند. هم اکنون چند درمان خانگی به شما معرفی می‌کنیم که ضخامت، بلندی و...
تراز سطح آب دریاچه ارومیه در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۱۰ به ۱۲۷۰٫۰۶ از سطح دریا رسید که این تراز پایین ترین سطح درطول ۲۰ سال گذشته بوده است. ...
با افزایش محبوبیت تلگرام، عده‌ای به فکر افتاده‌اند که به کسب درآمد از این فضای مجازی بپردازند یا حتی کلاس‌های آموزشی برگزار کنند و درست مثل کلاس‌های حضوری شهریه دریافت کنند....