»   اخبار شهرستان ها  »   64 بانوی بسیجی کشور چشم به قله سبلان دوخته اند
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱۶:۰۹

64 بانوی بسیجی کشور چشم به قله سبلان دوخته اند

در هیاهوی صعود به سبلان که این روزها داغ و پررونق است 64 بانوی بسیجی نیز عزم صعود داشته و در این راه مصمم هستند.

اردبیل نیوز: در گرامیداشت هفته تجلیل از آزادگان این 64 بانوی بسیجی از سراسر کشور عصر امروز صعودشان را آغاز کردند که به گفته رئیس سازمان بسیج بانوان کشور این صعود در دو مرحله انجام می‌شود.

اینانلو تصریح کرد: در مرحله اول صعود قرار است بانوان شرکت‌کننده تا ارتفاع سه هزار و 200 متر پیشروی داشته باشند و مرحله نهایی را نیز فردا انجام داده و به ارتفاع 4811 متری سبلان به عنوان دومین قله مرتفع کشور صعود کنند.

وی با یادآوری اینکه مرحله نهایی صعود بانوان بسیجی کشور همزمان با هفته بسیج به قله مرتفع کشور، دماوند انجام می‌شود، خاطر نشان کرد: امیدواریم بانوان کوهنورد ما به این رشته که مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب نیز است، توجهی جدی داشته باشند.

اینانلو اضافه کرد: با توصیه‌های مقام معظم رهبری بسیجیان دلاور و سلحشور ما سعی و تلاششان را به کار گرفتند تا فرهنگ ورزش به ویژه ورزش کوهنوردی را توسعه داده و گسترش بدهند.

رئیس سازمان بسیج بانوان کشور بیان کرد: عزم و اراده‌ای که امروز بانوان بسیجی ما صاحب آن هستند عزم و اراده بی‌نظیر در رسیدن به اهدافی است که قطعاً در دستیابی به آن مانند صعود به یک قله سرافراز همتی عالی دارند.

 

صعود 60 کوهنورد مرزبانی ناجا به سبلان

 

اردبیل نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اما 60 کوهنورد پرافتخار مرزبانی ناجا نیز صعودشان را به سبلان آغاز کردند.

به گفته مسئول ورزش مرزبانی ناجا این سومین سال پی‌در‌پی است که مرزبانان دلاور و همیشه بیدار سعی دارند به قله سبلان دومین قله مرتفع کشور صعود کنند.

علیرضا حاتمی تصریح کرد: امسال این صعود یک تفاوت ویژه‌ای با صعودهای گذشته دارد و آن این است که ما تیم تخصصی خودمان را با عنوان تیم امداد و نجات کوهستان همراه این تیم صعودکننده قرار دادیم تا در صورت بروز حوادث و سوانح جلوی خطرات گرفته شود.

وی خاطر نشان کرد: مرزبانی ناجا تلاش می‌کند به قلل مرتفع کشور از جمله سبلان، آرارات و دماوند صعود کنند که این صعود مقدمه‌ای می‌باشد تا ما عملکرد کوهنوردان را مورد بررسی قرار داده تا در صعود به قلل مرتفع دنیا بتوانیم از این توانمندی‌ها استفاده کنیم.


آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب