»   اخبار شهرستان ها  »   6.87 درصد از اردبیلی ها هنوز با دایل آپ به اینترنت متصل می‌شوند؟!
۱۰ دی ۱۳۹۲ , ساعت ۱۹:۰۱

6.87 درصد از اردبیلی ها هنوز با دایل آپ به اینترنت متصل می‌شوند؟!

مروری بر آمارهای مربوط به ضریب نفوذ اینترنت گویای آن است که همچنان دایال آپ سومین روش ایرانیان برای اتصال به اینترنت است و ضریب نفوذی حدود 9.23 درصد دارد.


اگرچه مدتی است از نظر بسیاری دایال آپ به خاطره‌ها پیوسته اما نگاهی به آمار ضریب نفوذ این شیوه اتصال گویای آن است که هنوز استان‌های مختلف از این شیوه بهره‌ می‌برند و در این میان هر چه ضریب نفوذ اینترنت در استانی بالاتر باشد میزان استفاده از دایال آپ هم در آن افزایش پیدا می‌کند.

براین اساس در شش ماهه اول سال جاری ضریب نفوذ این روش در استان اصفهان 13.91، تهران و البرز 13.74 و یزد 12.63 درصد بوده و به ترتیب این استان‌ها بالاترین میزان ضریب نفوذ دایال آپ را داشته‌اند.

استان‌های مازندران با 12.44 و سمنان با ضریب نفوذ 12.08 درصدی و قم با 11.02 درصد نیز در رده‌های چهارم تا ششم این جدول قرار دارند و پس از آن‌ها استان‌های فارس دیگر استانی است که با 10.31 درصد ضریب نفوذ دایال آپ آن بالای 10 درصد است.

اما به غیر از این هشت استان، ضریب نفوذ اینترنت دایال آپ در سایر استان‌های کشور به 10 درصد هم نمی‌رسد.

بوشهر با 9.31، مرکزی با 9.11، قزوین 8.84، زنجان 8.47، آذربایجان شرقی 8.29، خوزستان 8.16 دیگر استان‌هایی هستند که در رده‌های بعدی جدول ضریب نفوذ دایال آپ قرار می‌گیرند.

همچنین استان همدان 7.43 درصد و چهار محال و بختیاری 7.14 و گیلان 7.2 درصد ضریب نفوذ اینترنت دایال آپ دارند و پس از آن‌ها هرمزگان 6.99 خراسان رضوی 6.93، اردبیل 6.87، گلستان 6.86 ،کردستان 6.75، کرمانشاه 6.28 و خراسان جنوبی 6.27 درصد ضریب نفوذ دارند.

استان‌های کرمان با 5.9، کهگیلویه و بویراحمد با 5.72، ایلام با 5.49، آذربایجان غربی با 5.37 در رده‌های بعدی جدول قرار دارند.

همچنین استان‌های سیستان و بلوچستان با 2.64، خراسان شمالی با 3.83 و لرستان با 4.65 درصد به ترتیب استان‌هایی هستند که کمترین ضریب نفوذ اینترنت دایال آپ را دارند.

 

ایسنا

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب