»   اخبار شهرستان ها  »   45 هزار واحد مسکن مهر در اردبیل هنوز تکمیل نشده است
۲۷ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۸:۲۵

45 هزار واحد مسکن مهر در اردبیل هنوز تکمیل نشده است


به گزارش خبرنگار مهر، مجيد خدابخش عصر چهارشنبه در جلسه شوراي مسكن استان اردبیل اضافه کرد: این تعداد در قالب مسکن مهر خود مالکین، تعاونی ها، مسکن مهر شهری و طرح های واقع در شهرهای بالای 25 هزار نفر و زیر 25 هزار نفر جمعیت است.


وی با بيان اينكه تعداد كل واحدهای مسكن مهر استان در قالب خود مالكين 27 هزار و 111 واحد بوده است، ادامه داد: از اين تعداد 21 هزار و 313 واحد تاكنون افتتاح و به افراد واجدشرايط واگذار شده و تعداد پنج هزار و 798 واحد نيز در حال اجرا است.


استاندار اردبیل تعداد واحدهاي اجرایی مسكن مهر از طريق شركت هاي تعاوني را نیز 12 هزار و 317 واحد عنوان كرد و ادامه داد: از اين تعداد شش هزار و 935 واحد افتتاح و به بهره برداتری رسیده و پنج هزار و 382 واحد نيز درحال احداث هستند.


وي تعداد واحدهاي مسكن مهر شهرهاي بالاي 25 هزار نفر جمعيت را 43 هزار واحد برشمرد و افزود: از این میزان هم 29 هزار واحد افتتاح و واگذار شده و 14 هزار واحد ديگر درحال احداث مي باشد.


خدابخش با اشاره به ساخت شش هزار و 500 واحد مسكن مهر در شهرهاي زير 25 هزار نفر جمعيت استان تصريح كرد: از اين تعداد چهار هزار و 200 واحد به افراد واجد شرايط واگذار شده و دو هزار و 300 واحد نيز توسط دستگاه هاي ذيربط در حال احداث است .


وی همچنين تعداد واحدهاي مسكن مهر شهري استان اردبیل را 53 هزار و 700 واحد عنوان كرد و متذکر شد: از این مجموع نیز تاكنون تعداد 36 هزار و 700 واحد افتتاح و به مرحله بهره برداري رسيده و 17 هزار واحد ديگر همچنان در دست اجراست.


استاندار اردبيل با بیان اینکه از مجموع طرح های مسکن مهر این استان بالغ بر 98 هزار واحد افتتاح و به بهره برداری رسیده است، بر لزوم رفع موانع و مشكلات زيرساخت هاي پروژه هاي مسكن مهر و احداث مدارس، مساجد و ديگر امكانات رفاهي و خدماتي تاكيد كرد.


وی با اشاره به وضعيت مقاوم سازي مسكن روستايي در این استان بیان داشت: نوسازي تمامي واحدهاي مسكوني روستایي تا پايان برنامه پنجم توسعه از دغدغه هاي اصلي است و بايد بانك هاي عامل و دستگاه هاي اجرايي در جهت ارائه تسهيلات بانكي تعامل و تلاش کنند.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها


  • آخرین مطالب