»   اخبار شهرستان ها  »   19 تن مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در اردبیل معدوم شد
۳ فروردین ۱۳۹۳ , ساعت ۱۳:۳۰

19 تن مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در اردبیل معدوم شد

کارشناس مسئول بهداشت محیط استان اردبیل از کشف و معدوم سازی بیش از 19 تن موادغذایی فاسد و غیربهداشتی با اجرای طرح های نظارتی در این استان خبر داد.

عبدالحسین افسر در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: موادغذایی فاسد و تاریخ گذشته با اجرای دو طرح نظارتی بسیج سلامت نوروزی و طرح بهادر 2 در این استان کشف و معدوم سازی شده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این در جریان این بازرسی ها بیش از 23 واحد تولید، تهیه، عرضه و توزیع موادغذایی نیز در سطح این استان پلمپ و نعطیل شده است.

کارشناس مسئول بهداشت محیط استان با بیان اینکه طرح بسیج نوروزی از اول اسفند ماه جاری در این استان و همزمان با کشور آغاز شده است، ادامه داد: در این طرح نظارت بر عرضه موادغذایی بویژه مرتبط با ایام عید از جمله آجیل و نیز اماکن اقامتی و پذیرایی تشدید می شود.

وی با بیان اینکه در طول اجرای این طرح تلاش می شود اماکن حساس نظیر هتل ها، مراکز پذیرایی، رستوران ها، سوپر مارکت های بزرگ و… سه بار مورد بازدید قرار گیرند، یادآور شد: تاکنون 10 هزار اماکن عمومی و مرکز تولید و توزیع موادغذایی در استان بازدید شده است.

افسر اجرای این طرح ها را در مناطق روستایی و شهری دانست و تاکید کرد که هم اکنون بالغ بر 17 هزار مرکز تولید و توزیع موادغذایی و نیز اماکن عمومی در این استان فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه همزمان با طرح بسیج نوروزی طرح بهاد 2 نیز در استان اجرا می شود، متذکر شد: در این طرح استانی نیز تماکن حساس و مرتبط با موادغذایی و سلامت شهروندان مورد بازرسی دقیق قرار می گیرد.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...