پنجشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۵
»   زنان امروز, موفقیت و شادکامی  »   ۹ مشخصه‌ی زنان خواستنی
981 بازدید
۲۰ دی ۱۳۹۴ , ساعت ۱۴:۰۰

۹ مشخصه‌ی زنان خواستنی

هر زن یا مردی که رویای آینده‌اش را می‌بیند، احتمالا آن چه بیش‌تر دوست دارد را تصور می‌کند.

لغت “خواستنی” در واژه‌نامه‌ها به‌عنوان “چیزی است که خواستن یا داشتن‌اش ارزش دارد؛ دوست‌داشتنی، عالی یا خوب” تعریف می‌شود.

 

هر زن یا مردی که رویای آینده‌اش را می‌بیند، احتمالا آن چه بیش‌تر دوست دارد را تصور می‌کند. هم‌چنین احتمالا بیشتر زنان در مواردی دلشان می‌خواسته خواستنی‌تر باشند. درحالی‌که جهان هم‌چنان مشتاق است به مشخصه‌های زنان بسیار خواستنی پی ببرد، حقیقت این است که تنها کاری که از دست‌مان بر می‌آید این است که به آن فکر کنیم و حدس بزنیم. این تعریف هم‌چنان در حال تحول است.

هرچند، می‌توانیم با اطمینان بگوییم زنان بسیار خواستنی احتمالا این ۹ مشخصه را دارند.

 

۱. به‌دنبال آدم‌ها نیستند

زنان بسیار خواستنی ترجیح می‌دهند در پی دیوانه‌کنندگی خودشان باشند، چرا که می‌دانند در پی دیگران راه افتادن تنها به‌معنای هدر دادن زمان است. هم‌چنین می‌دانند بهترین ایده این خواهد بود که نسخه‌ی بهتری از خودشان باشند. وقتی آنها در زندگی‌شان پیشرفت کنند جهان نیز به آنها توجه خواهد کرد.

آن‌ها وقتی برای این تعقیب‌کردن‌ها ندارند چرا که بسیار مشغول ساختن یک زندگی بهتر برای خودشان هستند. و این همان چیزی است که یک زن را خواستنی‌تر می‌کند – این گرایش اعتماد به‌نفس و بی‌خیالی در مورد دیگران. آنها به‌خودی خود کامل هستند.

 

۲. احساسات‌شان را در کنترل دارند

زنان خواستنی هیچ‌گاه در مورد روابط بد و یا شکست‌هایی که در زنگی می‌خورند دچار افسردگی و گوشه‌نشینی نمی‌شوند. بلکه به‌جای آن، همیشه احساسات‌شان را در کنترل دارند. زمان و انرژی‌شان را در احساسات بی‌فایده‌ای که هیچ نفعی برای‌شان ندارد، هدر نمی‌دهند.

به‌عبارت ساده‌تر، زنان خواستنی در مواقع نیاز بیشتر یک شانه هستند نه یک کودک گریه‌رو.

 

۳. از شایعات دوری می‌کنند

زنان خواستنی ترجیح می‌دهند از زمان‌شان به‌طور موثر استفاده کنند نه این‌که مشغول شایعات بی‌اهمیت بشوند. شایعات و صحبت کردن زیاد موجب یک درام (احساسات ظاهری) خواهند شد. زنان خواستنی این موضوع را می‌دانند. ‌شایعات بی‌اهمیت، صحبت‌های بیهوده، و درام مربوط به دختران بچه‌ها است نه زنان خواستنی که ما می‌شناسیم.

 

۴. در جست‌وجوی توجه نیستند

تابه‌حال دیده‌اید زنان خواستنی مرتبا در شبکه‌های اجتماعی خودعکس بگذارند و یا وضعیت در رابطه‌شان را با هر اتفاقی تغییر دهند. دل‌شان نمی‌خواهد چنین مسائل بی‌اهمیتی را برای آدم‌ها ارسال کند. بلکه ترجیح می‌دهند به‌خاطر دست‌آوردهای واقعی و معنادار زندگی‌شان شناخته شوند و درباره‌ی آنها صحبت کنند.

آن‌ها معتقدند که باید توجه افرادی را به‌دست بیاورند که با آنها هم‌عقیده‌اند، نه این‌که با به‌روز رسانی‌های مداوم در مورد اتفاقات زندگی‌شان این توجه را به‌دست بیاورند. احترام را به‌دست می‌آورند نه این‌که آن را از دیگران طلب کنند. آنها بر این عقیده‌اند که باید درباره‌ی زندگی‌شان رازهایی را شخصی نگه‌دارند که تنها افراد منتخب امکان دسترسی به آنها را داشته‌باشند.

 

۵. خودشان را در روابط‌شان گم نمی‌کنند

این مورد به این معنی نیست که خودشان را عقب می‌کشند. زنان خواستنی برای شاد کردن دیگران، خودشان را گم نمی‌کنند. زندگی خودشان را دارند که این زندگی فراتر از این رابطه در جریان است. آنها مداوم به دوستان‌شان (خواه دختر باشند یا پسر) آویزان نمی‌شوند. به‌خاطر عشق از اهداف و رویاهای‌شان چشم بر نمی‌دارند. شخصیت و هویت‌شان را نمی‌بازند. زنان جذاب در مورد مدت زمانی که می‌خواهند به رابطه‌شان و اهداف‌شان اختصاص دهند، تصمیمات هوشمندانه‌ای می‌گیرند. برای خودشان اولویت‌بندی می‌کنند. آنها روابط‌شان را به زندگی‌شان وارد می‌کنند نه این که بشود تمام زندگی‌شان.

 

Girl-Standing-In-Field-Of-Flowers-At-Sunset

 

۶. سرگرمی‌ها و تفریحات خودشان را دارند

زنان خواستنی تلاش‌های بسیاری انجام می‌دهند تا در سرگرمی‌ها و تفریحات‌شان بهتر شوند. هیچ‌گاه نمی‌بینید که این زنان مرتبا وقت شان را به‌بطالت بگذرانند. آنها در می‌یابند که به چه چیزی علاقه دارند و سپس آن‌را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

زنان جذاب زندگی‌شان را با عادات احمقانه تلف نمی‌کنند، مثلا تمام روز به صفحه‌ی موبایل‌شان زُل نمی‌زنند. از زمان‌شان برای بهبود عادات و کارهای‌شان استفاده می‌کنند. برخی از خواستنی‌ترین زنان آن‌هایی هستند که عمیقا به سرگرمی‌های‌شان اهمیت می‌دهند. این افراد با این مسائل تعریف می‌شوند و از آنها آدم‌های جالب‌تری ساخته می‌شود.

 

۷. به شدت باهوش هستند

هوش همیشه به معنای ضریب هوشی نیست. زنان خواستنی از نظر درک‌شان از دنیا و مردم‌اش، به شدت باهوش هستند. آنها نوع مشخصی از خِرَد دارند که از تجربه‌ی آنها، و مجموعه‌ی اشتباهات آنها و درس‌هایی که در زندگی از این اشتباهات گرفته‌اند ناشی می‌شود.

آن‌ها درک بی‌نقصی از زندگی و خودشان دارند – چیزی که به خواستنی‌بودن آنها اضافه می‌کند. آنها با مکالمات خردمندانه بیگانه نیستند.

 

۸. همیشه متین هستند

زنانی که زنانگی‌شان را درک می‌کنند و به آن می‌بالند کسانی هستند که می‌دانند وقار و متانت مشخصه‌هایی نیستند که آنها را به‌مخاطره بیندازید. مسئله اصلا مربوط به ظاهر فرد نیست بلکه به شکوه و هیبت او مربوط می‌شود. آن‌چه آنها را بسیار خواستنی می‌کند این است که نگران نقایص فیزیکی‌شان نیستند. هر آن‌چه بتوانند را اصلاح می‌کنند ‌و خودشان را با وقار و جذبه‌ای که تنها یک بانو می‌تواند در اختیار داشته باشد، پیش می‌برند.

آن‌ها خوب لباس می‌پوشند و می‌دانند چه‌طور اعتماد به‌نفس‌شان را نشان دهند. آن‌چه همه‌ی این کارها را ساده‌تر می‌کند این است که زنان خواستنی می‌دانند انتخاب لباس‌های گران‌قیمت به آنها متانت نخواهد داد. با اعتماد به‌نفس است که متانت پیش خواهد آمد.

 

۹. ارتباط برقرارکنندگان عالی هستند

آن‌ها وضوح فکری دارند و این مورد در کلماتی که انتخاب می‌کنند نمایان است، مهم نیست که کلمات به چه زبانی باشند. اعتماد به‌نفسی که آنها از خودشان نشان می‌دهند به راحتی می‌تواند قلب‌ها را تسخیر کند. آنها با ترکیب درستی از عقل و احساس، منطقی برخورد می‌کنند. زنان خواستنی در این مورد افراط نمی‌کنند.

به شما اجازه صحبت کردن و احساس دوست داشته شدن می‌دهند، دلسوزانه به حرف‌های شما گوش می‌دهند و اصالت‌شان را در تعاملات‌شان نشان می‌دهند. آنها می‌دانند تا چه اندازه یک ارتباط‌گر خوب بودن مهم است، هم‌چنین می‌دانند برای این منظور چه‌کاری باید انجام بدهند.

این موارد برخی از مشخصه‌های زنان بسیار خواستنی است. البته، ویژگی‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توان آنها را “خواستنی” پنداشت.

با این حال، این‌ها برخی مشخصه‌هایی هستند که همیشه توجه ما را به خودشان جلب می‌کنند.

 

نویسنده: آکاش گوتام

منبع: لایف‌هک

بازیگران ترکیه ای

آخرین مطالب این بخش زنان امروز  , موفقیت و شادکامی

چرا موفقیت به هوش هیجانی نیاز دارد
اعتماد به نفس کلید موفقیت شغلی شما است. تحقیقات ثابت می‌کنند کسانی که بیش از حد کفایت اعتماد به نفس نشان می‌دهند بیشتر تحسین می‌شوند، مرتبه‌ی اجتماعی بالاتری نصیبشان می‌شود و نفوذ بیشتری دارند. در ...
انواع موفقیت : ۸ نوع موفقیت که در زندگی به آنها نیاز داریم
هر آدمی در زندگی خود به شکل متفاوتی موفقیت را تجربه و تعریف می‌کند. در این نوشتار ما از انواع موفقیت که اکثر آدم ها تجربه می کنند می گوییم و اینکه در واقع ۸ ...
قدرشناسی چگونه سلامت رابطه را بهبود می‌بخشد
تقریبا به فصل تعطیلات (سال نو میلادی) رسیده‌ایم و بسیاری از ما یا مشغول کادو کردن هستیم یا برای انواع مختلف جشن‌ها با عزیزان‌مان آماده می‌شویم. این وقت سال اغلب من را بر آن ...
۱۵ طریقه نوشتن ایمیل رسمی برای حرفه ای ها
در این نوشتار ۱۵ طریقه نوشتن ایمیل رسمی برای حرفه ای ها شرح داده می‌شوند. با ما همراه باشید... کارمندان عادیِ ایالات متحده حدودا یک‌چهارمِ کار هفتگی‌شان را صَرف بررسی، دریافت و ارسال صدها رایانامه (ایمیل) ...
ختنه زنان و ازدواج اجباری در قلب اروپا
بنا به گزارشی که یورونیوز منتشر کرده، رسوم غیرانسانی ازدواج اجباری و ختنه زنان منحصر به گذشته و محدوده به جغرافیایی خاصی نیست. در اروپای قرن بیست و یکم نیز این اعمال انجام می شود. در ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • کمی حرف و ترانه گوش کنید

  • مطالب پیشنهادی

  • دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام روزهای ابری دانلود آهنگ جدید سعید شهروز به نام تو اشتباه بودی دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام عشق دانلود آهنگ جدید مسعود سعیدی به نام بمیرم برات دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام نوازش
    ویدئوهای منتخب
  • دسترسی سریع