دوشنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۵
»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   ۳۵ نشانه که همسرتان به شما خیانت می‌کند
214 بازدید
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۰۰
۳۵ نشانه که همسرتان به شما خیانت می‌کند

۳۵ نشانه که همسرتان به شما خیانت می‌کند

تا به حال فکر کرده‌اید که خیانت چطور شکل می‌گیرد؟ وقتی انتظار می‌رود به شخص دیگری تعهد داشته باشید، برای رابطه داشتن با دیگران هیچ توجیهی وجود ندارد. احتمالا برای این‌که بتوانید شب راحت بخوابید سعی کرده‌اید کارتان را توجیه کنید، و شاید حتی تا حدودی خودتان را متقاعد کرده‌اید که مشکلی نیست(شخصی که با او هستید لایق شما نیست، و شما هرگز با کسی به اندازه‌ی این شخص جدید رابطه‌ی گرمی نداشته‌اید و غیره). ولی ما دیگر در جامعه‌ای که مردم‌اش در دام ازدواج‌ها و رابطه‌ها گیر بیفتند، زندگی نمی‌کنیم و هر رابطه‌ی ناخوشایند و دردناکی را به راحتی می‌توان تمام کرد تا در گرفتاری خیانت نیفتاد.

 

ماجرا، ماجرای کتاب “پل‌های مدیسون‌کانتی” نیست. خروج از یک رابطه کار راحتی است. طلاق در اغلب فرهنگها به سرعت در حال رواج است، پس چه دلیلی می‌تواند برای ماندن با کسی که با شخص دیگری رابطه دارد(یا از آن بدتر، عاشق‌اش است) وجود داشته باشد؟

اگر متوجه شده‌اید که به شخص دیگری جاذبه‌ی شدیدی پیدا کرده‌اید یا اگر طرفی را که برای‌تان مهم است دیگر دوست ندارید، انسان باشید، و مثل یک آدم محترم رابطه‌ی‌تان را تمام کنید. شاید الان از نامزدتان، زن‌تان یا شوهرتان متنفر هستید، ولی یک زمانی او همه‌ی دنیای شما بود، این‌طور نیست؟ پس حق‌‌اش بیش‌تر از این‌ها است. با خیانت به او، به اعتمادبه‌نفس و باورش لطمه می‌زنید- که احتمالا دیگر قابل ترمیم نخواهد بود. و اگر برای‌تان مهم نیست، پس شرم بر شما! سرانجام چوب این کارتان را خواهید خورد.

اگر شک دارید که طرف‌تان خیانت‌کار است یا نه، در سریع‌ترین زمان ممکن باید مطمئن شوید. دیگر وقت ارزشمندتان را با یک خائن سپری کردن بی‌معنی است. اگر از سر کنجکاوی بیخود به این فهرست نگاهی انداخته‌اید، احتمالا تا همین‌جا پاسخ‌تان را گرفته‌اید و شاید دیگر نخواهید با باقی واقعیت روبه‌رو شوید. که بابت این قضیه متاسفم.

خیانت۲

 

این نشانه‌های خیانت هم درمورد مردان صدق می‌کند و هم درمورد زنان.

۱. فاصله عاطفی

خودتان متوجه‌اش می‌شوید. خفیف‌ترین حالت‌اش این است که، چیزی در رابطه‌ی‌تان خراب شده است که به نظر نمی‌رسد تمایلی به اصلاح آن باشد.

۲. کم‌تر و کم‌تر با همدیگر وقت می‌گذرانید.

درحالی‌که فاصله‌ی عاطفی معرفی کیفی است، این مورد معرفی کمی است. شما می‌توانید به عینه ببینید هفته به هفته ساعاتی که با همدیگر می‌گذرانید کاهش می‌یابد.

۳. رازهایی را از شما پنهان می‌کند.

راحت می‌شود گفت چه موقع کسی که برای‌مان مهم است چیزی را از ما پنهان می‌کند، مگر آن‌که احمق باشیم.

۴. به سر و وضع‌اش بیش‌تر می‌رسد.

… و به نظر نمی‌رسد این کار را به خاطر شما انجام بدهد. می‌توانید بفهمید چه موقع دوست دارد برای شخص دیگری زیبا جلوه کند، و چه موقع آن شخص دیگر شما نیستید.

۵. چیزی زیادی در مورد روزی که گذرانده است به شما نمی‌گوید.

دیگر مثل گذشته شما را در اتفاقاتی که هر روز برای‌‌اش اتفاق می‌افتد سهیم نمی‌کند چون احتمالا با کس دیگری این کار را انجام می‌دهد.

۶. شما را تشویق می‌کند با دوستان‌تان بیش‌تر وقت بگذرانید…

… یا برای این‌که از کاری که انجام می‌دهد احساس گناه کم‌تری بکند(یا به احتمال بیش‌تر) برای آن‌که شما را پی نخود سیاه بفرستد.

۷. کم‌تر به شما اهمیت می‌دهد

یادتان هست چقدر دلش می‌خواست در زندگی شما وارد شود؟ چه بر سر آن امیدها و رویاها آمد؟

۸. دیگر مثل سابق شریک زندگی‌تان نیست

درست همان‌طور که برای‌اش مهم نیست در زندگی شما چه می‌گذرد، اهمیت نمی‌دهد که شما می‌دانید در زندگی او چه می‌گذرد یا نمی‌دانید.

۹. خوب‌تر از قبل شده است

بعضی از آدم‌ها برای آن‌که گناهشان را بیش‌تر جبران کرده باشند، شریک زندگی‌شان را به رگبار محبت می‌بندند.

۱۰. بدجنس‌تر از قبل شده است

بعضی دیگر، در تلاش برای توجیه تقصیرشان، با شریک زندگی‌شان مثل یک گوسفند برخورد می‌کنند.

۱۱. به‌نظر می‌رسد یک سری دوست جدید پیدا کرده‌اند

دوستان جدید پیدا کردن خوب است…. مگر آن‌که جای شما در حلقه‌ی آنها نباشد!

۱۲. بیش‌از حد حسود شده‌ است

همان قول معروف! “کافر همه را به کیش خود پندارد.” وقتی خودش هرز بپرد، خودش را متقاعد می‌کند که شما هم هرز می‌پرید.

۱۳. از برنامه‌هایی که با دوستان یا خانواده‌ی‌تان دارید حذر می‌کند

او دارد کار زشتی در قبال شما انجام می‌دهد، پس روی بودن کنار عزیزان شما و نگاه کردن به چشمان آنها را ندارد.

۱۴. هیچ وقت به شما نمی‌گوید کجا می‌رود

ادب حکم می‌کند طرف‌تان بداند شما کجاها می‌پلکید. ولی اگر طرف مقابل شما از این کار خودداری کرد و وقتی این سوال را از او پرسیدید کاری کرد که حس تملک به شما دست بدهد، پس خبرهایی هست!

۱۵. همیشه می‌خواهد بداند شما کجا می‌روید

هرچند خودش به شما نمی‌گوید کجا می‌رود، ولی باید بداند شما کجا می‌روید که یک وقت اتفاقی با شما برخورد نکند.

۱۶. موقع دروغ گفتن مچ‌اش را می‌گیرید

دروغ گفتن از پنهان‌کاری بدتر است. اگر یک بار مچ‌اش را گرفتید، پس دروغ‌های دیگری هم پشت آن دروغ بوده است.

۱۷. به شدت مشغله‌ی کاری دارد

آ…. تا دیروقت کار می‌کردم! همان بهانه‌ی معروف!

۱۸. بیش‌ازحد به رابطه‌ها‌ی شما انتقاد می‌کند

در گذر زمان رابطه‌ها تغییر می‌کنند و تکامل می‌یابند؛ و نمی‌توان از کسی انتظار داشت همچنان همان حس عشق و عشق‌بازی‌های ماه‌های نخست رابطه را داشته باشد. ولی اگر همیشه از دلتنگی‌اش برای آن روزها صحبت کرد، بدانید که جای دیگری دنبال آن می‌شود.

۱۹. هر دو شما ناراضی هستید

ممکن است باورش سخت باشد، ولی باید واقعیت‌ها را ببینید.

۲۰. انگار همه‌چیز به دعوا منجر می‌شود

خیانت‌کارها همیشه‌ دفاعیات خودشان را آماده دارند، پس زمان‌های مشکوکی را که اوضاع از حالت عادی خارج می‌شود، جایی یادداشت کنید.

۲۱. گوشی تلفن همراه‌اش مرموز است

مادامی‌که شما سابقه‌ی تجسس کردن نداشته باشید، نباید دلیلی برای پنهان کردن گوشی‌اش از شما داشته باشد!

۲۲. دوستان بسیار زیادی از جنس مخالف دارد

معمولا، مردهایی که دوستان دختر زیادی دارند و دخترانی که دوستان پسر زیادی دارند عملا از توجه جنس مخالف لذت می‌برند، و این می‌تواند مشکل‌ساز شود.

۲۳. بیش از حد توضیح می‌دهد کجا بوده‌ است

دروغگو‌های کاربلد برای دفاع از قصه‌ای که سرهم کرده‌اند جزییات زیادی جفت و جور می‌کنند، ولی این کار را طبیعی انجام می‌دهند. درغگوهای نابلد فقط یک مشت جزییات به‌دردنخور به شما تحویل می‌دهند.

۲۴. هیچ‌وقت برای عشق‌بازی پیش‌قدم نمی‌شود

عظیم‌ترین نشانه‌ی مشکلات. یا خسته است یا دیگر برای‌‌اش جذابیتی ندارید.

۲۵. از پرسش‌های بی‌غرض طفره می‌رود

پاسخگویی‌اش بابت زمانی که می‌گذراند و کارهایی که می‌کند پر از ابهام و پیچیدگی است، چون می‌خواهد تا آن‌جاکه ممکن است اطلاعات کم‌تری به شما بدهد.

۲۶. وقتی با او برخورد می‌کنید، او شما را محکوم می‌کند

یک حرکت معروف دیگر که بوی گناه می‌دهد. ماجرا را وارونه جلوه می‌دهد و کاری می‌کند حس کنید کسی که خیانت کرده است شما هستید.

۲۷. تغییرات عمده‌ای در برنامه‌ی روزانه‌اش می‌دهد

همه‌ی ما تا اندازه‌ای مخلوقاتی عادت‌مند هستیم، پس مواظب تغییرات برنامه‌ی روزانه‌ی او باشید.

۲۸. نمی‌تواند به چشمان شما نگاه کند

درغگوها از این که بگذارند شما از چشم‌های‌شان ذهن‌شان را بخوانید بیزار هستند.

۲۹. همیشه برنامه‌ها را تغییر می‌دهد یا از سر باز می‌کند

زندگی‌ مشترک حساس است و انعطاف‌پذیری طرفین را می‌طلبد. اگر طرف شما دیگر قابل اعتماد نیست و به آن‌چه برای شما مهم است اهمیتی نمی‌دهد، به احتمال زیاد پای شخص دیگری در میان است.

۳۰. همیشه آن‌جایی که می‌گویند نیستند

اگر شک‌تان به مرحله‌ی “کمین کردن” رسیده باشد، پس تحقیق در این زمینه راحت است.

۳۱. به شما بهتان می‌زند

هیچ کس از نظر خودش آدم بدی نیست. او سعی می‌کند با کم‌ارزش کردن شما، کارهایش را برای خودش توجیه کند.

۳۲. کم قابل‌اعتمادترین گوشی همراه دنیا را دارد

همه‌ی ما هر ازگاهی تماس‌ها یا پیامک‌های از دست رفته‌ داریم، ولی اگر می‌بینید این اتفاق برای او بیش‌ازحد رخ می‌دهد حتما چیزی را از شما پنهان می‌کند.

۳۳. قبلا این کار را کرده است

اگر به بی‌وفایی در رابطه‌ی قبلی‌اش اعتراف کرده است، احتمالا با شما هم همان کار را خواهد کرد.

۳۴. زیاد خسته یا مریض می‌شود

خیانت ریشه‌ی آدم را می‌خشکاند، و نه فقط به خاطر معاشقه. او از هر نوع وقت گذرانی با شما امتناع می‌کند.

۳۵. به دل‌تان افتاده ‌است که خبرهایی هست

هرگز نباید حس شهودی خود را نادیده بگیرید. اگر می‌بینید نمی‌توانید با منطق رفتار او را عوض کنید، دست‌ به‌کار شوید و با او برخورد کنید.

نویسنده:هندرسون

منبع:وال استیریت اینسینیتی

بازیگران ترکیه ای

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

پیغام پرسپولیسی‌ها برای قلعه نویی “فرافکنی ممنوع”
امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی به شدت اعتراض کرد که چرا بازی های پرسپولیس و تراکتورسازی همزمان برگزار نمی شود؟ از نظر روزنامه پیروزی این حرف های قلعه نویی فرافکنی است. این روزنامه امروز روی جلد ...
پیغام پرسپولیسی‌ها برای قلعه نویی “فرافکنی ممنوع”
تیترهای اول روزنامه های ورزشی ایران استقلال جوانه زد | گوچی،آقای گل هلند | کی روش ایران نیست! | وحشت لیگ از قدرت پرسپولیس تصاویر نیم‌صفحه روزنامه‌های ورزشی چهارم بهمن به مسائل مختلف ورزشی به ویژه فوتبال ...
حرکت استقلال روی لبه تیز شمشیر/ پیکان ترس به جان تراکتور اندخته!
هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر با برگزاری سه دیدار در تبریز، تهران و آبادان پیگیری می‌شود که در حساس ترین این دیدارها استقلال در آبادان به مصاف تیم صنعت نفت می‌رود. تیم تراکتورسازی نیز ...
برانکو هم به ایستگاه‌ آتش‌نشانی رفت
برانکو ایووانکوویچ در حاشیه حضورش در یکی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌دانم شغل‌ آتش‌نشانان چقدر مهم و خطرناک است. من چیزی جز تسلیت گفتن به آنها ندارم. خود آتش‌نشانان هم ...
جپاروف نیامده استقلال را به هم ریخت
بازیکنان استقلال می گویند زمانی که پاسخ مشخصی برای عدم پرداخت مطالبات مالی آنها وجود ندارد نباید چنین قراردادهایی امضا شود چرا که بازیکنان را نسبت به مدیران باشگاه بدبین خواهد کرد. از طرفی بازیکنان استقلال ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


 • مطالب پیشنهادی

 • دانلود آهنگ جدید ندیم به نام کنارتم دانلود آهنگ متفاوت محمدرضا گلزار به نام چطوری دیوونه دانلود آهنگ جدید محمد علیزاده به نام بی معرفت دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام آروم بگیر دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام کافه
  ویدئوهای منتخب
 • دسترسی سریع


 • Warning: file_put_contents(/home/ardebiln/public_html/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-molkaneh-com/-db-b3-db-b5--d9-86-d8-b4-d8-a7-d9-86-d9-87--da-a9-d9-87--d9-87-d9-85-d8-b3-d8-b1-d8-aa-d8-a7-d9-86--d8-a8-d9-87--d8-b4-d9-85-d8-a7--d8-ae-db-8c-d8-a7-d9-86-d8-aa--d9-85-db-8c-e2-80-8c-da-a9-d9-86.html-5885a1556456f899385478-tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/ardebiln/public_html/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 409

  Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/%DB%B3%DB%B5-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/ardebiln/public_html/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/ardebiln/public_html/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:414 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/ardebiln/public_html/wp-includes/functions.php(3643): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/ardebiln/public_html/wp-includes/plugin.php(524): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/ardebiln/public_html/wp-includes/load.php(671): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_ac in /home/ardebiln/public_html/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 414

  Warning: Unknown: open(/tmp/sess_8d3522773396d9bfdc65d1f38586affd, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

  Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0