»   سینما  »   یک بازیگر: دولت جدید هنرمندان خانه‌نشین را دوباره بر سرکار آورد
۶ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۲۱:۳۴

یک بازیگر: دولت جدید هنرمندان خانه‌نشین را دوباره بر سرکار آورد

شبنم مقدمی گفت: ارائه آثاری از کارگردانان معتبر سینمای ایران نوید دهنده خوبی برای جشنواره سی و دوم خواهد بود.


“شبنم مقدمی”، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران، گفت: امسال جشنواره پربار و با کیفیتی خواهیم داشت زیرا بسیاری از کارگردانانی که سال‌ها بیکار بودند و یا به کاری دعوت نمی‌شدند امسال حضور دارند.

وی ادامه داد: در جشنواره سی و دوم بین تمامی هنرمندان چه کارگردانان و چه بازیگران شاهد رقابت چشم‌گیری خواهیم بود و امیدوارم که جشنواره امسال بسیار بهتر از گذشته برگزار شود.

مقدمی عنوان کرد: از آنجایی که در مورد گذشته کاری علیرضا رضاداد اطلاعات زیادی ندارم نمی‌توانم در مورد وی قضاوتی داشته باشم اما جشنواره امسال با توجه به تغییر دولت چشم‌انداز خوبی دارد.

این بازیگر اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر را نباید باجشنواره‌های مختلف جهان مقایسه کرد زیرا شرایط و امکانات آنها با شرایط ما متفاوت است. از این رو نباید در دو کفه ترازو قرار بگیرند.

وی بیان کرد: جشنواره فیلم فجر باید در همین بستر موجود و با موقعیت حال حاضر و فقط در کشور خودمان مورد بررسی و مقایسه قرار بگیرد و امیدوارم که این شرایط روز به روز به روند رو به رشد خود ادامه دهد و هر سال بهتر از گذشته ظاهر شود.

مقدمی اظهار داشت: شرایط سینمایی ما با تغییر دولت نیز تغییراتی مثبت داشته است که آثار این تغییرات نیز بسیار محسوس هستند.

برای مثال هنرمندانی چون افخمی، درویش و … افرادی بودند که سال‌ها به دلایل مختلف کار نمی‌کردند. اما امسال در جشنواره حضوری فعال دارند و این نشان دهنده تغییرات مثبت دولت جدید است.

این بازیگر خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم فجر و توجه به نیروهای جدید و اهدایی جوایز به آنها قطعا در ایجاد انگیزه تاثیرگذار خواهد بود. این امر باعث می‌شود که آنها در اولین حضور خود به بهترین شکل ممکن دیده شوند و در انتخاب‌های بعدی خود با دقت بیشتری به گزینش در کارها بپردازند.

آخرین مطالب این بخش سینما

گروه تلویزیون- فاطمه شهدوست: ورود مدیوم های مختلف به یکدیگر و ترکیب آن ها با هم از جمله اتفاقاتی است که در دنیای تصویر، به اشکال گوناگونی مثل تله تئاتر یا تله ویدئو، مینی سریال و… اتفاق افتاده است....
گزارش جدول فروش هفتگی ویدئو‌ها در سینماهای کشورهای جهان اولین بار در بانی‌ویدئو پدیدار...
گزارش جدول فروش ویدیو‏های روی پرده در تهران تا ۲۰ آذر اولین بار در بانی‌ویدیو پدیدار...
بانی ویدئو – گروه سینمای جهان: کارتون «کوکو» که محصول مشترک کمپانی های والت دیسنی و پیکسار است و اکران آن در مکزیک از هشت هفته پیش و در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا از ۳ هفته پیش آغاز...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب