»   دانش و فناوری  »   یک‌صد میلیون سیم‌کارت تلفن همراه در کشور فعال است
۲۸ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۶:۳۶

یک‌صد میلیون سیم‌کارت تلفن همراه در کشور فعال است


مدیرعامل شرکت ارتباطات ثابت ایران گفت: بیش از ۱۰۰ میلیون سیم‌کارت تلفن همراه در کشور فعال است که روزانه میلیون‌ها مکالمه از این طریق انجام می‌شود.

علی کارگزار در مراسم تقدیر و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت مخابرات استان کرمان اظهار کرد: همه ما در هر جایی که کار می‌کنیم و مسوولیت داریم، خوب است در انتهایی که مسوولیت را واگذار می کنیم خودمان را مورد سنجش قرار دهیم و ببینیم چکار کرده‌ایم که عمل ما پاداش ماندگار و یا کیفر در پی خواهد داشت.

وی افزود: خدمت به مردم و به ویژه مردم شهیدپرور ایران بالاترین کاری است که می توانیم در عمرمان انجام دهیم.

کارگزار ادامه داد: پیامبر اعظم(ص) می‌فرماید کسی که نیاز برادر مومن خود را برطرف کند ثواب ۹ هزار سال عبادت را برایش می‌نویسند و این امر جایگاه بالای خدمت به مردم را نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: در شرکتی خدمت می‌کنیم که تمام خدمات ما به صورت مستقیم با اقشار مختلف جامعه در ارتباط است و آقای غرضی در دوره وزارت ارتباطات یک رنج زودگذر را برای ورود تلفن همراه به کشور تحمل کرد و امروز ما از این امکانات استفاده می‌کنیم.

کارگزار اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون سیم‌کارت در کشور فعال است و هر روز میلیون‌ها مکالمه در حال انجام و بخش عظیمی از مشکلات جامعه را حل کرده است.

وی ادامه داد: امکانات تلفن همراه صرفه‌جویی در حوزه انرژی و وقت مردم را ذخیره کرده و از بسیاری مسائل ناگواری که ممکن بود اتفاق بیفتد، با یک تماس از این طریق جلوگیری شده است.

 

56503


آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

معرفی بازی Alien Creeps TD؛ سقوط امپراطوری بیگانگان این روزها اگر...
چرا ۲۰۱۷ برای غول‌های فناوری دنیا سال تغییر بزرگ بود سال ۲۰۱۷ با تمام اخبار خوب و بدش تمام شد و تحلیل‌گران و صاحب‌نظران از یک طرف شروع به جمع‌بندی آنچه گذشت کرده‌اند و از طرف دیگر، پیش‌بینی‌های خود برای...
گزارشی از CES؛ چالش های نیسان برای تولید خودرو های برقی هوشمند ...
۵ نوآوری برتر حوزه‌ی تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ یکی دو...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب