»   اخبار شهرستان ها  »   یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اردبیل برگزار شد
۱۷ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۶:۲۸

یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اردبیل برگزار شد

در ششمین روز از دهه فجر یادواره 48 شهید ورزشکار شهرستان اردبیل با حضور مسئولان استانی و کشوری در سالن ولایت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد.

در این مراسم که صبح امروز در سالن ولایت سپاه اردبیل برگزار شد، رئیس سازمان ورزش بسیج اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را سال حماسه سیاسی و اقتصادی نامگذاری کرده‌اند که با توجه به این موضوع انصافاً در خلق حماسه سیاسی که حضور حداکثری مردم در انتخابات مردم خوب ایفای نقش کرده و نقشه دشمنان را باطل کردند.

سردار کاظم یزدانی عنوان کرد: چیزی که مقام معظم رهبری انتظار دارند تلاش در جهت بیداری مردم در سطح جهانی است که تکلیف ما به عنوان یک مسلمان و سرباز این است که در هر جایی که هستیم در حد خودمان و در حد وظیفه خودمان کار را به نحو احسن انجام دهیم.

وی تصریح کرد: حماسه اقتصادی کلید رهایی ما از دست استکبار جهانی است و به فرموده مقام معظم رهبری تولید ملی راه استقلال و سربلندی این کشور است.

رئیس سازمان ورزش بسیج ادامه داد: بخش مهمی از دستگاه‌ها و ادارات برنامه‌ریز کشور موظف هستند که در جهت سلامت جوانان کار کنند و کسانی که در این دستگاه‌های مرتبط هستند باید کاری کنند که در کنار باسواد بودن، ورزشکار بوده و نیز اخلاق خوب و خداپسند نیز داشته باشند.

یزدانی یادآور شد: باید تمام توان و نیروی خود را در مسیر کارهای عملیاتی بگذاریم تا بتوانیم جوانان این مرز و بوم را در مسیر خوب و مفید برای کشور قرار دهیم.

وی افزود: همه نهادهایی که با جوانان سر و کار دارند باید هم‌اندیشی کنند تا ما جوانانی با سواد و ورزشکار داشته باشیم که برای سعادت و پیشرفت این کشور موثر باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس سازمان ورزش بسیج در پایان سخنان خود اذعان داشت: امیدواریم همه دست‌اندرکاران و مسئولان و خود جوانان نیز در این مسیر تلاش کنند تا به امید خدا بتوانیم چیزی که خواسته امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری است اجرایی کنیم.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...