»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   گزارش ۸۰ دقیقه تمرین آبی پوشان پایتخت با حضور مدیرعامل
۲ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۴۷

گزارش ۸۰ دقیقه تمرین آبی پوشان پایتخت با حضور مدیرعامل


جلسه تمرینی ماقبل تیم استقلال برای دیدار با گسترش فولاد تبریز با حضور مدیرعامل باشگاه و صحبت های خصوصی وی با شفر و همچنین بازگشت پژمان منتظریِ مصدوم همراه بود.

به نقل از مهر، تمرین عصر امروز  پنجشنبه آبی پوشان پایتخت از ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد. این جلسه تمرینی مانند همیشه حواشی و اتفاقاتی داشت که به این شرح است:

*قرار بود آبی پوشان در زمین شماره تمرینات خود را برگزار کنند اما به دلیل تمرین چند تیم در این زمین، آبی پوشان بعد از مدتها دوباره به کمپ بازگشتند.

*سرمربی استقلال به همراه دستیارانش، نقاط قوت و ضعف گسترش فولاد را به بازیکنان گوشزد کرد. 

*پژمان منتظری بعد از مدتها مصدومیت و البته بر اساس صحبت هایی که روز گذشته با سرمربی آبی پوشان داشت، امروز در تمرین حاضر شد و پس از اینکه مورد استقبال کادر فنی و بازیکنان قرار گرفت به طور اختصاصی تمرینات ویژه ای را برگزار کرد.

*سیدرضاافتخاری به همراه نصرالله عبداللهی دقایقی با شفر به طور اختصاصی صحبت کردند. وی دقایقی از تمرینات بازیکنان استقلال را هم به تماشا نشست. 

*پس از پایان جلسه فنی، شفر مجددا در زمین چمن هم دقایقی با بازیکنانش گفتگو کرد و سپس آبی پوشان زیر نظر ساناک و طاهری بدنهای خود را گرم کرده و در بخش بعدی به پاسکاری های ترکیبی پرداختند.

*آیتم بعدی اختصاص به مرور کارهای تاکتیکی بر اساس دیدار با گسترش فولاد داشت که شفر و دستیارانش مرتب نکات فنی را در حین این تمرین به بازیکنان گوشزد می کردند.

* فوتبال درون تیمی بخش بعدی تمرین آبی پوشان بود که بازیکنان در قالب دو تیم صورتی و آبی یک فوتبال همراه با کارهای تاکتیکی را برگزار کردند و به نوعی در این بازی شبیه سازی دیدار برابر گسترش فولاد بود و سرمربی استقلال از بازیکنانش می خواست که بیشتر از نقاط ضعف حریف استفاده کنند.

* بخش پایانی تمرین اختصاص به زدن ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور اختصاص داشت. در این بخش امید ابراهیمی و سرور جباروف در زدن ضرباتشان دقت بیشتری به خرج دادند.

*تمرین استقلال پس از ۸۰ دقیقه به پایان رسید و این تیم فردا آخرین تمرین خود را قبل از دیدار برابر گسترش فولاد برگزار خواهد کرد.

*تیم فوتبال استقلال تهران روز شنبه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه و از هفته سیزدهم و در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگران میزبان گسترش فولاد تبریز خواهد بود.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

تیم فوتبال سپاهان موفق شد در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر با ۵ گل سیاه جامگان را در مشهد شکست داده تا آمار جالبی مقابل تیمهای مشهدی به جای بگذارد.به نقل از مهر، سپاهان در مشهد و یا...
تیم فوتبال استقلال از هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف تیم فولاد می رود و ترکیب این تیم برای حضور در این بازی مشخص شد. به نقل از مهر، از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر...
آبادان - نماینده مردم خرمشهر در مجلس گفت: وزارت ورزش و جوانان به تعهد خود در خصوص پرداخت چهار میلیارد تومان اعتبار به منظور ساماندهی ورزشگاه جهان آرا در این شهر عمل کند.عبداله سامری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن...
مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد به پرتاب اوت عجیب آندرانیک تیموریان واکنش نشان داد و گفت: تعجب آور است که داوران اجازه می‌دهند چنین اوت‌هایی پرتاب شود!به نقل از مهر، تیم فوتبال گسترش فولاد روز گذشته در چارچوب هفته بیست و...
  • آخرین مطالب