سایت گل- بعد از تساوی بدون گل دو تیم المپیک ساتیووا و رئال مادرید در بازی دور رفت مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی اسپانیا در ایالت والنسیا، کاروان ساتیوا برای برگزاری بازی برگشت به شهر مادرید سفر کرد ولی آنها در بدو ورود به پایتخت اسپانیا کمی معطل شدند و دلیل آن هم گم شدن اتوبوس حامل بازیکنان این تیم والنسیایی در شهر مادرید بود.

بازیکنان تیم میهمان قرار بود تا در هتل ویکتوریا در حدود 50 متری دروازه سول مستقر شودند ولی اتوبوس حامل این بازیکنان مسیر اشتباهی را برای رسیدن به این هتل انتخاب کرد و درنهایت بعد از 2 ساعت سردرگمی در خیابان های شهر مادرید، یک ماشین پلیس برای رساندن آنها به این هتل، اتوبوس را اسکورت کرد.

بازیکنان این تیم که برای طی کردن فاصله 385 کیلومتری والنسیا تا مادرید حدود 6 ساعت در اتوبوس بودند، در بدو ورود به مادرید هم 2 ساعت دیگر معطل شدند . البته این طور به نظر می رسید که بازیکنان این تیم خسته نشده اند و ادواردو ریفاتررا، کاپیتان این تیم بعد از رسیدن به هتل محل اقامت کاروان تیمش در صحبت هایی به خبرنگار آ.اس گفت:« اتوبوس تیم ما مثل یک کلاس درس بود. البته کمی خسته شدیم. چون سفری طولانی بود .هرچند که این بهانه ای برای ما نیست و ما با انگیزه های زیادی به مادرید آمده ایم.»

جالب اینجا بود که بازیکنان این تیم گمنام با وجودی که کارشناسان شانس زیادی برای صعود تیمشان به دور بعد جام حذفی اسپانیا قائل نبودند، در کمال آرامش خود را برای این بازی آماده کردند و در آخرین جلسه تمرینی شان ترانه «نگران نباش، خوشحال باش» را با رقص ویژه ای برگزار کردند

بعد از برگزاری بازی رفت دو تیم درایالت والنسیا که با تساوی بدون گل به پایان رسید هم  فرانسیس، دروازه بان این تیم، دستکش های ایکر کاسیاس را از او به یادگاری گرفت و خسوس دیگر بازیکن ساتیوا هم کفش های ایسکو را از او گرفت. کسب تساوی بدون گل در بازی رفت برای بازیکنان این تیم به منزله رسیدن به هدفشان بود و از همین رو بعد از اتمام این بازی بود که مردم این شهر به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می کردند و در کوچه و خیابان صحبت از این نتیجه غرور آفرین بود. دقایقی بعد از اتمام بازی هم بازیکنان ساتیوا در جشنی ملی درشهر شرکت کردند و از همان موقع جشن و پایکوبی شروع شد .

سپس بازیکنان تیم برای صرف شام با اعضای خانواده  و دوستانی که انتظارشان را می کشیدند به رستوران راکو د بتت رفتند و این تساوی ارزشمند را در کنار غنایمی که از بازی کسب کرده بودند(دستکش کاسیاس و کفش ایسکو) جشن گرفتند. اما دربازی برگشت آنها نتوانستند به نتیجه مورد علاقه شان دست بیابند و با دریافت دو گل از گردونه رقابتها کنار رفتند