سایت Isports بوسنی را به عنوان پدیده جام جهانی معرفی کرده است.

سایت گل – سایت ورزشی Isports از بوسنی و هرزگووین به عنوان پدیده جام جهانی 2014 نام برده است. در مطلب این سایت نوشته شده که تیم‌هایی مانند ایران، بوسنی و نیجریه قطعا برترین تیم‌های دنیا نیستند، اما هر کدام سبک بازی خاص خود و ستارگان خود را دارند.

اما آرژانتین تجربیات بسیار بدی در نبرد با تیم‌هایی دارد که جزو قدرتمندان بزرگ به شمار نمی‌روند. برای مثال آرژانتین در جام جهانی 2002 بخت اصلی قهرمانی به شمار می‌رفت اما سوئد آنها را حذف کرد.

در این مقاله به بوسنی و هرزگووین توجه ویژه‌ای شده و آمده که ادین ژکو و میرالم پیانیچ بازیکنانی هستند که می‌توانند دنیا را شگفت‌زده کنند: «ژکو بزرگ‌ترین استعداد بوسنی است. ستاره منچسترسیتی در اوج به سر می‌برد و در خانه او را اسطوره می‌دانند. او با وجود قامت بلند تکنیک فوق‌العاده‌ای هم دارد و دید بالایش از او سلاح خطرناکی ساخته است. قدرت سرزنی او عالی است که این برای آرژانتین دردسرساز خواهد بود؛ آنها در خط دفاعی بازیکنان بلندقامت زیادی ندارند. پیانیچ هم بی‌تردید در جام جهانی می‌درخشد.

پیانیچ هم بازیکن جوانی است که برای رم بازی می‌کند. او توانایی‌های خود در حرکات متنوع در میدان را ثابت کرده است.»

در این مقاله نوشته شده که حتی کوچک‌ترین اشتباهات می‌تواند سرنوشت تیم‌های صعودکننده گروه F را عوض کند: «آرژانتین در حال حاضر در اوضاع خوبی است اما هر اشتباهی می‌تواند باعث شود آنها حتی به دور بعد نرسند!

بوسنی پدیده‌ای است که ستارگان جوانش آینده درخشانی دارند. بوسنیایی‌ها بسیاری را شگفت‌زده خواهند کرد.»

در این مقاله درباره نیجریه آمده که جان اوبی میکل توجه همه را جلب خواهد کرد و این تیم می‌تواند بازی‌های خوبی در جام جهانی انجام دهد.

همچنین از ایران به عنوان ضعیف‌ترین تیم گروه یاد شده و از اشکان دژآگه به عنوان ستاره تیم ملی یاد شده است و این نوشته شده که از او بیشتر از همه صحبت می‌شود.