»   جالب و خواندنی  »   گروه خونی خود را بگویید، تا شخصیتتان را بگویم
۲۲ مهر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۹:۵۷

گروه خونی خود را بگویید، تا شخصیتتان را بگویم

دارندگان گروه خوني B، انسان هايي متعادل و متوازن هستند.

هيچ مي دانستيد كه از روي گروه خوني يك فرد مي توانيد دريابيد او چه شخصيت و مرامي دارد؟ بله گروه خوني مي تواند تمام نقاط تيره شخصيت انسان را برملا كند. اگر شما هم به اين موضوع علاقمند هستيد، مي توانيد اين مطلب را مطالعه كنيد.

گروه خوني «O»

دارندگان گروه خوني O، افرادي برونگرا هستند كه در خانه بند نمي شوند. آنها هميشه پيشقدم براي انجام كارها هستند ولي بايد گفت كه هميشه كارهاي آغاز شده را به اتمام نمي رسانند. آنها افرادي خلاق و محبوب هستند، دوست دارند مركز توجه قرار گيرند و البته اعتماد به نفس بالايي دارند.

گروه خوني «A»

هر چند اين افراد در ظاهر ساكت و آرام هستند اما استانداردهاي بالايي دارند و در يك كلام كمالگرا هستند. آنها در درون عصبي هستند. در ميان انواع گروه هاي خوني، دارندگان گروه خوني A بيش از همه هنرمند هستند. آنها خجالتي، با وجدان، قابل اعتماد و حساس هستند.

گروه خوني «B»

اين افراد، هدفدار و سرسخت هستند. هرگاه كاري را شروع كنند، تا آن را تمام نكنند دست از تلاش بر نمي دارند. تك رو هستند و راه خودشان را پيدا مي كنند.

گروه خوني «AB»

اين گروه خوني، تركيبي از گروه خوني هاي ديگر است. افراد دارند اين گروه خوني افرادي خجالتي، با اعتماد به نفس، محجوب و مسئوليت پذير هستند. مسئوليت پذيري آنها به اندازه اي است كه گاهي مشكل زا مي شود. قابل اعتماد هستند و دوست دارند به ديگران كمك كنند.

گروه خوني A

آنها افرادي علاقمند به همكاري، حساس، باهوش، مهربان و زرنگ هستند. اغلب بر نگراني ها غلبه مي كنند تا بتوانند خود را همپاي اطرافيان قرار دهند. آنها آنقدر احساسات را در خود حبس مي كنند تا بالاخره منفجر مي شوند. بسياري از اين افراد ناشكيبا هستند و شب ها خواب خوبي ندارند. مي توانند از عهده پست رياست به خوبي برآيند ولي معمولاً آن را قبول نمي كنند چون استرس را نمي پسندند. آنها عميقاً معتقدند كه دو صد گفته چون نيم كردار نيست و كمتر حرف مي زنند. دارندگان گروه خوني A بيشتر از ديگران قانونمدار هستند. استرس بيش از حد بيشتر از ديگران بر آنها تاثير منفي دارد و آنها را ضعيف مي كند. اسيد معده اين افراد از بدو تولد كمتر از ديگران ترشح مي شود بنابراين بايد هميشه مراقب غذا خوردن شان باشند.

نكات مثبت: محافظه كاري، خويشتنداري و محتاط بودن، صبوري، وقت شناسي و كمالگرايي.
نكات منفي: وسواس داشتن، يكدندگي، خودمختاري، نگران بودن

گروه خوني B

دارندگان گروه خوني B، انسان هايي متعادل و متوازن هستند.

آنها مثل گروه خوني A متفكر و انديشمندند اما مثل گروه خوني O بلند پرواز هستند. آنها با ديگران همدلي و همدردي مي كنند و مردم به راحتي درد و دل و عقيده آنها را مي فهمند ولي گاهي در رقابت و مبارزه ترديد دارند. آنها دمدمي مزاج و قابل انعطاف هستند و مي توانند دوستان خوبي باشند.

نكات مثبت: خلاق بودن، مهربان بودن، دوستدار حيوانات، مثبت گرايي، قابل انعطاف بودن.
نكات منفي: فراموشكار، غير مسئول، خودمدار.

گروه خوني AB

اين افراد معمولاً انسان هايي محبوب هستند. به خاطر موضوعات كوچك خود را ناراحت نمي كنند و سخت نمي گيرند. آنها انسان هاي معنوي و غير مادي هستند. تنها ۲ تا ۵ درصد از مردم گروه خوني AB دارند. هيچ نقطه تاريك و مبهمي در زندگي اين افراد ديده نمي شود بنابراين دوستان خيلي خوبي به شمار مي روند. آنها هم مثل دارندگان گروه خوني A، نسبت به استرس ضعيف هستند ولي از آنها قوي تر عمل مي كنند. نمي توانند تحت سلطه و سرپرستي كسي قرار گيرند. در اين حالت هر لحظه ممكن است طغيان كنند و كارها را به روش خودشان انجام دهند. از نظر غذايي ممكن است بسيار شبيه هم يا كاملاً متفاوت از يكديگر باشند. مثلاً افرادي از اين دسته ممكن است به شير و لبنيات حساسيت داشته باشند ولي دسته ديگر كاملاً با آن سازگار باشند.

نكات مثبت: خونسردي و راحتي، منطقي بودن، خويشتن گرايي، معنوي بودن
نكات منفي: كناره گير، انتقادي، دودل بودن و نبخشيدن

گروه خوني O

دارندگان گروه خوني O، به تنهايي علاقمند هستند و مي توانند رهبران خوبي باشند. آنها افرادي بصير، دقيق، متكي به خود و جسور و همچنين پر دل و جرات هستند. نسبت به ديگر گروه هاي خوني بهتر با استرس كنار مي آيند و مي توانيد آنها را كنترل كنيد. آنها سيستم ايمني بدني خوبي دارند همچنين از نظر جسماني انسان هايي فعال هستند.

معمولاً گردش خوني آنها كند است و به همين خاطر با انجام فعاليت ها و ورزش هاي انرژي بخش حال بهتري پيدا مي كنند. بنابراين بهتر است روزي يك ساعت ورزش كنند.

نكات مثبت: بلند پرواز، ورزشكار، قوي هيكل، اعتماد به نفس بالا، يك رهبر ذاتي
نكات منفي: خودبين و متكبر، مغرور، بي عاطفه، ظالم و بي باك

روابط متقابل

ـ گروه خوني A با گروه هاي خوني A و AB سازگاري بيشتري دارند.
ـ گروه خوني B با گروه هاي خوني B و AB بيشتر سازگار است.
ـ گروه خوني AB با همه گروه هاي خوني سازگاري دارد.
ـ گروه خوني O با گروه هاي خوني O و AB سازگاري بيشتري دارد.

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

با یک نفر از جنس مخالف آشنا می‌شوید، از همان ابتدای دوستی اشتیاق زیادی برای با هم بودن در وجود هر دو طرفتان هست. شریک عاطفی جدید هر ساعت و هر دقیقه‌ای که بتواند با شما در تماس است از...
قبیله‌های گردن بلندی که در تپه پادااونگ واقع در شمال تایلند زندگی می‌کنند یکی از قبیله‌های شگفت‌انگیز جهان به شمار می‌روند. مردم این قبیله در اصل آواره‌های برمه‌ای بودند که سال‌ها پیش وقتی در وطنشان جنگ و خونریزی در گرفت...
هنرمند بریتانیایی به نام سایمون بک تصاویر بسیار جالبی روی برف طراحی کرده است، هنر او نقاشی روی برف است . سایمون از سال 2004 به این نوع هنر روی آورده و تا کنون تصاویر زیبای بسیاری را بر روی...
هفت بیلیون انسان روی سیاره ی زمین وجود دارد پس اگر با کسی دوست هستید که در حضورش احساس بدی دارید، مستقیم یا غیر مستقیم به شما توهین می کند، نژادپرست یا معتقد به تبعیض جنسیتی است، دروغ می گوید،...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها