»   اخبار شهرستان ها  »   گرمی به لحاظ ورزشهای انفرادی مستعد است/ مشکل مالی چالش ورزش اردبیل
۲۶ آذر ۱۳۹۱ , ساعت ۲۰:۳۰

گرمی به لحاظ ورزشهای انفرادی مستعد است/ مشکل مالی چالش ورزش اردبیل

رئیس اداره ورزش و جوانان گرمی گفت: در ورزشهای انفرادی به خصوص رشته های رزمی، استعدادهای فوق العاده ای در بین جوانان این شهرستان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی عزیزی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات و مسائل هیئت شمشیربازی گرمی افزود: سرمایه گذاری در همه رشته های ورزشی با توجه به محدودیتهای مالی غیر ممکن است.

وی ادامه داد: بنابراین اداره ورزش گرمی با اتخاذ سیاستهای کاری جدید و با اولویت بندی رشته های ورزشی فعال شهرستان، از هیئتهای مدال آور و دارای استعداد حمایت خواهد کرد.

رئیس ورزش و جوانان گرمی با تاکید بر حمایت خود از هیئت شمشیربازی گرمی اضافه کرد: فعالیت دو ساله هیئت شمشیربازی در این شهرستان نشان داده که با توجه و حمایت می توان به آینده این رشته ورزشی امیدوار بود.

طرحهای توسعه شمشیربازی در گرمی اجرا می شود

وی با اشاره به اجرای طرحهای توسعه در رشته شمشیربازی گرمی تصریح کرد: ما امکانات سخت افزاری کافی برای اختصاص محل تمرین مناسب و همچنین تامین مایحتاج لازم برای شمشیربازان شهرستان را داریم و اعلام هم کرده ایم در حد توان از فعالیت آنها حمایت خواهیم کرد.

عزیزی مهمترین چالش فعلی ورزش استان را مشکلات و محدودیتهای مالی دانست و یادآور شد: نبود اعتبارات لازم و مشکلات مالی، باعث شده نتوانیم حمایت مالی لازم را از هیئتهای ورزشی شهرستان انجام دهیم ولی در عین حال سعی کرده ایم در حد توان اعزامهای ضروری تیمهای ورزشی شهرستان را به مسابقات استانی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه هیئت شمشیربازی استان از معدود هیئتهای ورزشی  است که به شدت پیگیر فعالیت بازیکنان در شهرستان است، تاکید کرد: با اولویت دادن به فعالیت شمشیربازی در این شهرستان، زمینه تمرین مناسب و ارتقای شمشیربازان نوجوان و جوان گرمی را مهیا خواهیم کرد.

هیئتهای ورزشی اردبیل در بدترین وضعیت فعالیت خود هستند

رئیس هیئت شمشیربازی استان اردبیل نیز در این جلسه با بیان اینکه شمشیربازی گرمی حرفهای زیادی برای گفتن دارد، متذکر شد: با گذشت دو سال از فعالیت هیئت گرمی، ما شاهد حضور استعدادهای خوبی در شمشیربازی این شهرستان هستیم که قطعا با حمایتهای لازم، در آینده نزدیک این بازیکنان در سطح استان و کشور مطرح می شوند.

هادی صباغی با اشاره به وجود قهرمانانی خوب و با استعداد در ورزش شهرستانها افزود: شهرستان نیر که در سالهای گذشته سهمی در ورزش استان نداشت، امروز قهرمان جهانی و آسیایی در شمشیربازی دارد و این موید این مطلب است که مدیران ورزش شهرستانها باید توجه و اعتبارات خود را به سمت رشته های پر مدال و پر استعداد سوق داده و از سرمایه گذاریهای زاید در رشته های بی پشتوانه و فاقد استعداد در شهرستانها بپرهیزند.

وی در عین حال مهمترین مشکل فعلی ورزش استان را مسائل مالی دانست و تصریح کرد: عدم تخصیص اعتبارات لازم در طی سال جاری و مشکلات عدیده مالی باعث شده تا ورزش استان در موقعیت بسیار وخیم و غیر قابل تصوری قرار گیرد.

ورزش اردبیل با تداوم وضعیت فعلی راکد می شود

به گفته رئیس هیئت شمشیربازی استان با ادامه این روند، بسیاری از ادارات ورزش شهرستانها و هیئتهای ورزشی استان از فعالیت باز خواهند ماند.

وی بیان داشت: ورزش استان وابسته به منابع دولتی است و عدم وجود بنگاههای اقتصادی و بخش خصوصی قابل توجه و توانمند در استان، این وابستگی را بیش از پیش کرده است و امروز مشکلات مالی دستگاههای دولتی بویژه سازمان ورزش و جوانان نمود عملی خود را در وضعیت آشفته مالی و عملکردی ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و هیئتهای ورزشی استان خود را نشان می دهد.

صباغی اظهار امیدواری کرد با تعامل مناسب بین اداره ورزش و جوانان و همچنین هیئت شمشیربازی شهرستان، از موقعیت بحرانی فعلی عبور کرده و در این میان هم هیئت استان برغم مشکلات خاص خود، در حد توان از شمشیربازی گرمی حمایت خواهد کرد.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها


  • آخرین مطالب