»   فرهنگی و هنری  »   گردهمایی مدیران آموزشگاه‌های سینمایی تهران در نشستی سه ساعته
۲۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۵:۳۱

گردهمایی مدیران آموزشگاه‌های سینمایی تهران در نشستی سه ساعته


به گزارش خبرگزاری مهر، این جلسه با حضور اکثر مدیران آموزشگاه های سینمایی از جمله امین تارخ، مسعود کیمیایی، جلال معیریان، مهری شیرازی، امیرشهاب رضویان و بسیاری دیگر از فعالان آموزش در عرصه هنر هفتم در محل سالن بزرگ سازمان سینمایی و به میزبانی دفتر مطالعات این آغاز و به مدت 3 ساعت به طول انجامید.


در این جلسه روحالله حسینی مدیر کل جدید دفتر مطالعات به تشریح رویکرد و نگاه این دفتر در دوره پیش رو اشاره کرد و ضمن تشبیه آموزشگاه های سینمایی به دانشگاه هایی کوچک و چابک از مدیران حاضر خواست تا با ارائه پیشنهادات و راهکارهای خود به وی و همکارانش، برای ارتقای کیفی آموزش سینمایی تلاش کنند.


 وی با اشاره به جایگاه و نقش مهم آموزشگاه ها در تربیت نیروی انسانی حرفهای در حوزه سینما، توسعه و به روز کردن دانش در این حوزه را ضروری دانست و اعلام کرد: چنانچه آموزشگاه ها مایل به برگزاری دورههای دانش افزایی یا کارگاه‌هایی با حضور استادان بینالمللی باشند، دفتر مطالعات از آنها حمایت خواهد کرد.


پس از وی، حاضران در جلسه نکات، پیشنهادات، انتقادات و نیز خرسندی خود را از عملکرد این دفتر در گذشته بیان کرده، از مدیریت جدید خواستند تا توجه بیشتری به موضوع آموزش و فعالیت آموزشگاه ها در این دوره داشته باشد و تلاش کند تا موضوع مهم آموزش در سینما از حاشیه به متن برگردد.


در همین راستا، مدیران آموزشگاه ها درخواست کردند که روند ورود صنف آموزشگاه‌داران نیز به مجموعه اصناف خانه سینما تسهیل و تسریع شود.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب