»   یک خبر ویژه  »   گردش مالی در اردبیل ۵۱۲ میلیارد تومان است
۲۱ دی ۱۳۹۲ , ساعت ۲۳:۵۹

گردش مالی در اردبیل ۵۱۲ میلیارد تومان است

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: کل گردش مالی استان اردبیل در حوزه دولتی سالانه بیش از ۵۱۲ میلیارد تومان است.

تسنیم: هاشم مظفری بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار کرد: این گردش مالی امسال به نسبت سال گذشته که رقمی در حدود 394 میلیارد تومان بوده 23 درصد افزایش نشان می دهد.

وی گفت: برآورد درآمدی امسال استان 194 میلیارد تومان است که از این مبلغ تاکنون 130 میلیارد تومان محقق شده به طوری که نسبت به قانون بودجه 10 درصد کاهش و به نسبت درآمد 9 ماهه سال قبل 24 درصد افزایش را شاهد هستیم.

مظفری تصریح کرد: 79 درصد از این درآمدها که مبلغ 100 میلیارد تومان را شامل می شود از محل مالیات به شکل مالیات مشاغل و مالیات بر درآمد حقوق کارکنان بوده و 30 میلیارد تومان مابقی شامل جرایم راهنمایی و رانندگی، درآمدهای ثبتی و بخش های 5 گانه دیگر بوده است.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل با بیان اینکه استان اردبیل از لحاظ کسب درآمد عمومی از محل مالیات رتبه دوازهم را دارد، گفت: در 9 ماهه امسال در مجموع از اعتبارات هزینه ای، تملک دارایی، 2 درصد نفت و مدیریت بحران 154 میلیارد تومان به استان اعتبار اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه در پرداخت حقوق کارکنان تا پایان سال مشکلی به وجود نمی آید، گفت: عیدی کارکنان با حقوق بهمن ماه قابل پرداخت است.

مظفری به وضعیت نامناسب جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی اشاره کرد و افزود: امسال تنها 10 سرمایه گذار خارجی با 600 میلیون دلار آورده سرمایه گذاری و تعدادی سرمایه گذار داخلی با آورده 500 میلیارد تومان جذب کردیم که رقم بسیار پایینی است.

وی اظهار کرد: برای 1 میلیون و 250 هزار جمعیت استان، سالانه 512 میلیارد تومان یارانه نقدی پرداخت می شود که برابر با کل بودجه استان اردبیل است.


آخرین مطالب این بخش یک خبر ویژه

به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری گفت: شنبه این هفته در پی تماس تلفنی فرد ناشناسی با مسئولان فرودگاه کرمان مبنی بر وجود مواد ممنوعه و منفجره در هواپیمای پرواز کرمان – تهران، با همکاری پلیس...
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با صدور فراخوانی از عموم کارگران شاغل و بازنشسته و نهادهای صنفی کارگری خواستند تا برای روز چهارشنبه (دوم اسفند) با برپایی تجمع صنفی مقابل محل استقرار شورای نگهبان...
سنگوپتا امروز (شنبه) در گفت‌وگویی در مورد برجام و سرد شدن دوباره رابطه غرب با ایران پس از سرکار آمدن ترامپ گفت: لزوما غرب دشمن ایران نیست و حتی در خود آمریکا و در داخل دولت فعلی آن نیز همه...
بیش از 2 ساعت مناظره میان علی کریمی و محمدرضا ساکت یک برنده داشت، غیر از علی کریمی که با عصبانی نشدن توانست در بین افکار عمومی به محبوبیت برسد و موجی به سود خود ایجاد کند، این عادل فردوسی...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب