»   دانش و فناوری  »   کوله‌پشتی که موبایل را شارژ می‌کند
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۲۰

کوله‌پشتی که موبایل را شارژ می‌کند

کوله‌پشتی که موبایل را شارژ می‌کند
به تازگی یک کوله‌پشتی با پنل خورشیدی و باتری ۱۶ هزار میلی‌آمپری ساخته شده که قابلیت شارژ دستگاه‌های الکترونیکی کاربر هنگام حرکت را دارد.

به گزارش ملکانهشرکت Ghostek کوله‌پشتی ساخته که موبایل را شارژ می‌کند.
شارژ نگه‌داشتن دستگاه‌ها هنگام سفر بیشتر اوقات یک چالش به‌حساب می‌آید. امروزه دستگاه‌های الکترونیکی که فرد با خود حمل می‌کند، فقط  شامل موبایل نمی‌شود.  بسیاری از افراد نقشه‌های الکترونیکی، دوربین دیجیتال، دستگاه‌های جی‌پی‌اس و غیره را با خود حمل می‌کنند که همه دارای باتری‌های قابل شارژ دارند.
در این میان شرکت Ghostek کوله‌پشتی ساخته که راه‌حلی برای این مشکل به حساب می‌آید. این کوله پشتی دارای ویژگی‌های فناورانه ای است که دستگاه‌های الکترونیکی فرد را هنگام سفر شارژ می‌کند.
این گجت دارای یک پنل خورشیدی ۱۱ واتی و باتری ۱۶ هزار میلی‌آمپری با خروجی یو اس بی است. این پنل همراه یک پنل دیگر انرژی خورشیدی را جمع‌آوری می‌کند. همچنین در بخش‌های خارجی کوله‌پشتی نیز پورت‌های یو اس بی متعددی وجود دارد به این ترتیب کاربر می‌تواند هنگام حرکت باتری را شارژ کند.
کوله‌پشتی مذکور با ظرفیت ۶۰ لیتر دارای ویژگی‌های مختلفی است و شامل یک پوشش ضد باران نیز است. جالب آنکه وزن این گجت حتی پیش از پر کردن وسایل، ۷ پوند است که کمی سنگین به نظر می‌رسد. خوشبختانه پنل های خورشیدی و باتری متحرک هستند و بدون آن‌ها وزن کوله‌پشتی به ۳ پوند می‌رسد.
منبع : دیجیتال ترندز 


آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

منصفانه ترین تعرفه اینترنت تمامی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت ثابت در کشورمان که به ارائه سرویس‌های مبتنی بر ADSL و VDSL می‌پردازند، مطابق با الزامات قانونی مصوبه‌ ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات، مجبور به حذف سرویس‌های حجمی و ارائه‌ی سرویس‌های غیرحجمی هستند. طبق گفته وزیر...
سامسونگ بیشترین میزان نیمه رسانای جهان را در سال ۲۰۱۷ مصرف کرده است ...
روشی برای دفع گرما از قطعات الکترونیکی با ترکیب نیترید بور با گرافن، ابزاری ساخته شده که می‌تواند گرما را با کارایی بسیار بالا از قطعات الکترونیکی خارج کند. به گزارش ملکانه : محققان آزمایشگاه پیر آیگرین در فرانسه با استفاده...
اطلاعات اولیه از مرسدس EQ C؛ اولین خودرو تمام الکتریکی بنز شکار شد ...
  • آخرین مطالب