طرف وام را گرفته و غیبش زده و بانک هم حالا رنجبران را می شناسد!

سایت گل-دوران خدمت 30 ساله محمد هادی آیت اللهی در وزارت ورزش خاتمه یافت. آیت اللهی که کارمند رسمی وزارت ورزش است و به عنوان ماموریت در فدراسیون حضور دارد به بازنشستگی رسید و از این به بعد بازنشسته محسوب می شود.

شنبه جلسه تعیین تکلیف برق

سایت گل-ساعت 14 فردا( شنبه 30 آذر) جلسه ای با حضور متولیان برق منطقه ای، هیات فوتبال فارس، اداره کل ورزش فارس و استانداری در استانداری برگزار می شود تا تکلیف تیم برق شیراز مشخص شود. دیوان عدالت اداری هفته قبل واگذاری برق به بخش خصوصی را غیر قانونی دانسته و آن را باطل کرده بود.

کلاهبرداری از محسن رنجبران

سایت گل-فردی که خود را مالک یک باشگاه در شیراز می داند و چک های برگشتی زیادی دست افراد مختلف دارد، پس از آشنایی با محسن رنجبران مدافع سابق برق شیراز و پرسپولیس تهران، از او می خواهد برای دریافت وامی 300میلیون تومانی سند منزلش را در اختیار وی قرار دهد که رنجبران هم آن خواسته را انجام می دهد. طرف وام را گرفته و غیبش زده و بانک هم حالا رنجبران را می شناسد!آن فرد قبلا هم وامی از بانک پاسارگاد گرفته و افراد دیگری را دچار دردسر ساخته بود.وی همچنین به بهانه فروش سهام باشگاه تحت مالکیتش 250 میلیون از فرد دیگری گرفته و غیبش زده!

اقدام در خور تحسین فلاح ویک ویک

سایت گل-رسول فلاح رییس ترتبیت بدنی سپاه فارس و مدیر عامل سابق برق شیراز با همکاری شرکت یک و یک در بین دو نیمه بازی فجر و فولاد گستر هدایایی را به یکی از پیشکسوتانی که مشکلاتی دارد اهدا نمودند.امیدواریم در شیراز بیش از پیش به پیشکسوتان بها داده شود.

برق به آبادان نرفت

سایت گل-تیم فوتبال برق شیراز برای دیدار با نفت نوین آبادان به آبادان نرفت! این بازی که قرار بود جمعه 29آذر در چارچوب هفته 11 لیگ دسته دوم برگزار شود به دلیل عدم سفر شیرازی ها برگزار نشد. دلیل این موضوع اعتصاب بازیکنان و نبود هزینه سفر اعلام شده است!

17 اسفند انتخابات هیات فوتبال فارس

سایت گل- پس از استعفای آیت اللهی از هیات فوتبال فارس و حضور کاووس عباسی به عنوان سرپرست این هیات، مقدمات ثبت نام از کاندیداها و برگزاری انتخابات با هماهنگی اداره کل و فدراسیون فراهم و تاریخ 17 اسفند برای این امر در نظر گرفته شده است.