»   اخبار اجتماعی  »   کشورهای غربی با حضور ایران در نشست”ژنو2″ موافقت کردند
۳ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۴۰

یک منبع دیپلماتیک غربی در مصاحبه با "الوطن" سوریه؛

کشورهای غربی با حضور ایران در نشست”ژنو2″ موافقت کردند

روزنامه الوطن سوريه در خبري فوري گزارش داد: یک منبع دیپلماتیک غربی از موافقت کشورهای غربی با حضور ایران در نشست “ژنو2” خبر داد.

ازدبیل نیوز: به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران، این منبع دیپلماتیک غربی در مصاحبه با روزنامه “الوطن” سوریه با بیان اینکه احتمال به تعویق افتادن نشست “ژنو2” به نیمه ماه ژوئن وجود دارد، افزود: دمشق هم اکنون در حال بررسی حضور در این نشست بین المللی است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه احتمال به تعویق افتادن نشست “ژنو2” به دلیل انتخابات ریاست جمهوری در ایران و انتظارات از نتایج آن است، اضافه کرد : این اقدام برای گشوده شدن راه برای مشارکت فعال ایران در این نشست بین المللی است.

 

این منبع دیپلماتیک غربی همچنین گفت: پس از فشارهای چین و روسیه ، کشورهای غربی بر ضرورت حضور ایران وعربستان در نشست “ژنو2″ قانع شدند افزود : تمامی آن چیزی که درخصوص رد حضور ایران در این نشست بین المللی شایع شده درچارچوب گمانه زنی ها وپیشنهادات سیاسی بوده و واشنگتن موافقت خود را با دعوت از تهران برای حضور در”ژنو2” اعلام کرده است.

 

وی در جایی دیگر از مصاحبه خود با  روزنامه الوطن اظهار داشت: نشست “ژنو2” پس از دیدار “ولادیمیرپوتین” رئیس جمهور روسیه با “باراک اوباما” همتای آمریکایی اش انجام می گیرد و به تعویق افتادن آن در صورت توافق طرفين اجرایی می شود.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار اجتماعی

فیلم پورن: تاثیرات مخرب تماشای فیلم پورنو بر رفتار مردان به نقل از اسپوتنیک، روانشناسان آمریکایی از دانشگاه نبراسکا لینکلن، در مطالعات خود به شناسایی الگوهای بین تماشای فیلم های پورنو و رفتار مردان پرداخته اند. نتایج این تحقیق در 125...
اولین راهنمای سکس برای زنان مسلمان در اینترنت به فروش گذاشته شد. به گزارش اسپوتنیک، گاردین در این خصوص گزارش داد، نویسنده این کتاب ترجیح داد گمنام بماند و نام مستعار ام ملاحت را برای خود انتخاب کرد. در این کتاب...
۷ روشی که کمک می کند بدون تغییر ظاهری جذاب تر به نظر برسید همه انسان ها در تلاش هستند تا بهترین رفتار و ظاهر را داشته باشند تا در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی به نظر برسند. اما این...
اخطار ایست و متعاقب آن تیراندازی هوایی به وسیله یکی از عوامل انتظامی حاضر در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، موجب وحشت شرکت کنندگان در مراسم شب قدر شد. مامور انتظامی که به یکی از افراد مشکوک شده بود فرمان ایست داد...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب