»   اخبار اجتماعی  »   کشف محموله یک تنی تریاک
۲۰ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۹:۴۶

کشف محموله یک تنی تریاک

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف یک محموله یک تنی تریاک در کشور خبر داد و گفت: همکاری اطلاعاتی بین پلیس ایران و پاکستان به انهدام این باند و دستگیری هفت نفر از اعضای آن انجامید.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار علی مویدی در حاشیه همایش تخصصی روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های کشور گفت: این همایش با هدف مروری بر عملکرد سال جاری روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌ها، هدف‌گذاری بر اولویت‌ها و سیاست‌گذاری‌های سال آینده، انتقال تجارب به رده‌ها، هماهنگی و یکسان‌سازی شیوه‌های اجرائی با توجه به تنوع یگان‌هایی که درگیر این مبارزه هستند و در نهایت بهره مند شدن از تدابیر فرمانده نیروی انتظامی به مدت دو روز در ستاد ناجا برگزار شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، به رویکرد اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر، اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی به عنوان سازمانی که در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد، با اقشار مختلف جامعه در ارتباط است بنابراین از تجارب خوبی در این حوزه برخوردار است و آمادگی دارد که این تجارب را در اختیار سایر نهادها قرار دهد.

وی افزود: یکی از اولویت‌ها در رویکرد اجتماعی محور، بهرمندی از قابلیت‌ها و توانمندی سایر نهادهای اجتماعی به منظور تحقق سیاست کلان ستاد مبارزه با مواد مخدر است.

مویدی با اشاره به اینکه بیش از 77 درصد از کشفیات طی 10 ماهه امسال در مرز و حاشیه مرز بدست آمده است، تصریح کرد: امسال تلاش کردیم و موفق شدیم مبارزه را به مرز بکشانیم و مانع از ورود مواد مخدر به داخل کشور شویم.

وی اقدام برجسته دیگر این پلیس را فعال شدن حوزه دیپلماسی پلیس جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها دانست و افزود: امسال محموله‌های بزرگی از طریق همکاری با پلیس سایر کشورهای منطقه کشف شد.

وی یادآور شد: با همکاری پلیس کشور پاکستان یک محموله یک تنی تریاک در کشور کشف شد و در این رابطه 7 نفر نیز دستگیر شدند؛ این درحالی است که پلیس پاکستان به دنبال دستگیری اعضای دیگر این باند در کشور خود است.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، اطلاعات در خصوص فعالیت و قاچاق اعضای این باند توسط کشور پاکستان در اختیار پلیس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و طی یک عملیات مشترک، این باند منهدم شد؛ همچنین حاصل همکاری اطلاعاتی بین دو کشور ایران و امارات به کشف 10 تن محموله مواد مخدر در کشور انجامید.

مویدی یکی دیگر از اقدامات این پلیس را در راستای مبارزه با مواد مخدر، جمع‌آوری خرده‌فروشان و پاکسازی محلات از وجود معتادان خیابانی اعلام کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 5000 نقطه توسط ماموران ما پاکسازی شد و اجرای این طرح تا پایان سال نیز ادامه دارد.

انتهای پیام


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار اجتماعی

مردانی به دنبال زنان هم خانه مردانی به دنبال زنان هم خانه , «اسکان رایگان»؛ شاید این عبارت به ظاهر بسیار انسان‌دوستانه و از سر خیرخواهی به نظر برسد، ولی کافی است کمی پیرامون آن تحقیق کنیم تا دریابیم اسم رمز اتفاقی...
فیلم پورن: تاثیرات مخرب تماشای فیلم پورنو بر رفتار مردانبه نقل از اسپوتنیک، روانشناسان آمریکایی از دانشگاه نبراسکا لینکلن، در مطالعات خود به شناسایی الگوهای بین تماشای فیلم های پورنو و رفتار مردان پرداخته اند. نتایج این تحقیق در 125...
اولین راهنمای سکس برای زنان مسلمان در اینترنت به فروش گذاشته شد.به گزارش اسپوتنیک، گاردین در این خصوص گزارش داد، نویسنده این کتاب ترجیح داد گمنام بماند و نام مستعار ام ملاحت را برای خود انتخاب کرد. در این کتاب...
۷ روشی که کمک می کند بدون تغییر ظاهری جذاب تر به نظر برسیدهمه انسان ها در تلاش هستند تا بهترین رفتار و ظاهر را داشته باشند تا در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی به نظر برسند. اما این...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب