»   اخبار سیاسی  »   کشف سلاحهای ساخت اسرائیل
۳۰ آذر ۱۳۹۱ , ساعت ۱۳:۲۳

کشف سلاحهای ساخت اسرائیل

کشف سلاحهای ساخت رژیم صهیونیستی از گروههای مسلح و تظاهرات مجدد مردم حلب علیه تروریستها و حمایت آنها از عملیات ارتش برای پاکسازی این شهر از مهمترین اخبار سوریه محسوب می شود

واحدهایی از ارتش سوریه با گروههای مسلح در منطقه “المجیمر” در حومه درعا درگیر شدند و ضمن مصادره مقادیری زیادی سلاح از آنها، تعدادی را کشتند و برخی دیگر را زخمی کردند.

منابع وابسته به ارتش سوریه بیان کردند: در میان سلاحهای به دست آمده از گروههای مسلح سلاحهای ساخت اسرائیل به چشم می خورد.

سانا گزارش داد: نیروهایی از ارتش سوریه ضمن درگیر شدن با اعضای گروههای مسلح در منطقه “اورم الجوز” در حومه ادلب، تعدادی از آنها را کشتند و برخی دیگر را زخمی کردند.

منابع وابسته به ارتش سوریه از حمله به گروههای مسلح مخالف نظام در منطقه الرامی در حومه ادلب و هلاکت برخی سرکرده های گروهای مسلح از جمله عامر ابراهیم عبدالرحمن النایف، وائل بکری، عدنان محمد الابرص و عیسی زین الدین خبر دادند.

از سوی دیگر تظاهرات مردمی در منطقه الکلاسه در حلب برگزار شد که خواسته تظاهرات کنندگان، خروج گروههای مسلح از این منطقه بود.

پیشتر نیز مردم منطقه السبیل حلب در تظاهراتی از عملیات ارتش برای بیرون راندن تروریستها از حلب حمایت کرده بودند.

در منطقه حیالین در الغب در حومه حماه نیز واحدهایی از ارتش سوریه با گروههای مسلح درگیر شدند و توانستند تلفات سنگینی به آنها وارد کنند.

منابع وابسته به ارتش سوریه اعلام کردند: در این عملیات سه خودروی متعلق به گروههای مسلح که مجهز به سلاحهای خودکار بود منهدم شد و تعدادی از تروریستها کشته و زخمی شدند.

از سوی دیگر سانا گزارش داد: گروههای مسلح به دکلها و شبکه توزیع برق فشار قوی که شهر حماه و استان حلب را تغذیه می کند حمله کردند و سبب قطع جریان آن شدند.

منبع: مهر

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب