»   اخبار شهرستان ها  »   کاندیداهای شوراها از هر مجلسی برای تبلیغ بهره می‌گیرند / شور تبلیغات با طعم مجالس شبانه
۲۷ فروردین ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۳۳

کاندیداهای شوراها از هر مجلسی برای تبلیغ بهره می‌گیرند / شور تبلیغات با طعم مجالس شبانه

تبلیغات زود‌هنگام انتخابات شوراهای شهر و روستا حال و هوایی خاص به شهر و دیار استان اردبیل بخشیده به طوری که کاندیداهای احتمالی از هر مجلس و محفلی به صورت حضوری و پیامکی برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، با آغاز موعد مقرر برای ثبت‌نام کاندیداهای شوراها بر حجم این تبلیغات به ویژه تبلیغات پیامکی افزوده شده به طوری که در اردبیل به عنوان کانون پر جنب و جوش تبلیغات انتخابات شوراهای شهر رقابت نفس‌گیر و تبلیغات نیز هیجانی است.

این روزها کاندیداهای مطرح با حضور در محافل و مجالس عزاداری، هیئت‌ها و تعزیه‌خوانی‌ها، مجالس درگذشت اموات و از این به بعد نیز در مجالس میلاد‌ها و جشن‌های مختلف حضور پیدا کرده و به انحای مختلف خودشان را مطرح می‌کنند.

در این بین انتخابات شوراهای شهر اردبیل سه ضلع پیدا کرده است که ضلع اول آن خود اعضای شورای شهر فعلی هستند که با همراهی برخی از بازنشسته‌های شهرداری و مدیران استعفا داده سعی می‌کنند شور و نشاط و فضای انتخاباتی را گرم و داغ نگه دارند.

ضلع دیگر نیروهای بازنشسته اغلب نظامی و انتظامی هستند که با خیز بلند حتی با استعفا دادن از سمت‌ها قصد کاندیداتوری دارند تا بتوانند جزو 13 منتخب شورای شهر اردبیل در سال 92 باشند.

ضلع سوم مجریان، بازیگران و برخی چهره‌های تلویزیونی و رسانه‌ای هستند که تلاش می‌کنند خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهند تا شاید در سنگر جدید بتوانند برای ملت نقش‌آفرینی کنند.

شور انتخاباتی شوراها هر چند زیر سایه انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته است اما داغی آن همچنان در برخی از محافل غوغا می‌کند به طوری که به جز دو عضو فعلی شورای شهر اردبیل بقیه اعضا رقابتی نفس‌گیر با دیگر چهره‌های مطرح دارند و با رایزنی اهداف و گروه‌ها سعی می‌شود در قالب دو جریان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی صف‌آرایی آنها را شاهد باشیم.

تبلیغات زودهنگام شورای شهر که حتی قبل از عید نوروز نیز با ارسال پیامک‌های گسترده‌ای مشهود بود در برخی از مناطق به پهن شدن سفره‌های ناهار و شام منجر شده به طوری که از برخی هتل‌ها و رستوران‌ها خبر می‌رسد که آنها برای یک ماه آینده سالن‌ها و مکان‌های بهره‌برداری خود را در اختیار نامزدهای خاص قرار داده‌اند.

فعالیت دفاتر نامزدهای ریاست جمهوری

اما در تراز ملی‌تر انتخابات ریاست جمهوری نیز حال و هوای خاصی دارد به طوری که چهره‌های تبلیغی برای نامزدهای ریاست جمهوری مشخص شده و آنها با تشکیل جلسات شبانه سعی می‌کنند در قالب کمیته‌های مختلف سازماندهی را انجام دهند.

در حالی که کمتر از دو ماه به انتخابات باقی مانده است برخی کاندیداهای ریاست جمهوری در سفری که به استان داشتند به تبلیغات زود‌هنگام دامن زده و ستادهایشان را به صورت غیر ‌رسمی فعال کردند.

در این بین برخی چهره‌ها، ریاست ستادهای انتخاباتی را عهده‌دار هستند که در سال‌های گذشته با چهره‌ای متفاوت‌تر حضور پیدا کرده و به تبلیغ کاندیدایی می‌پرداختند که امروز در نقطه مقابل او قرار گرفته‌اند که این از عجایب شکل‌گیری و فعالیت اهداف و گروه‌هاست.

باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه تحولات انتخاباتی در استان آن هم در حوزه تبلیغات و سمت‌گیری و جهت‌گیری صورت می‌گیرد.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها