»   توپ و تور  »   چگونگی انتخاب بهترین ها و جوایز نقدی بازیکن ها و تیم ها در والیبال قهرمان قهرمانان
۳ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۷:۵۰

چگونگی انتخاب بهترین ها و جوایز نقدی بازیکن ها و تیم ها در والیبال قهرمان قهرمانان

بر اساس قانون جدید فدراسیون جهانی والیبال که از ابتدای سال 2013 در تمام مسابقات جهانی لازم الاجرا اعلام شده؛ در پایان هر دوره از مسابقات جهانی تیم منتخب آن مسابقات معرفی می شوند.


یک پاسور، یک پشت خط زن، دو دفاع وسط، دو قدرتی زن، یک لیبرو و یک بازیکن به عنوان ارزشمندترین بازیکن رقابت ها؛ هشت نفری هستند که در مراسم اختتامیه پیکارها معرفی شده و جوایزی به آنها تعلق می گیرد.
رقابت های جام قهرمانان قاره ها نیز از این قاعده مستثنی نیست و فردا تیم منتخب خود را خواهد شناخت. البته با ذکر این نکته که بازیکنان تیم منتخب این جام از میان سه تیم برتر انتخاب می شوند.
انتخاب ارزشمندترین بازیکن مسابقات که جایزه نقدی 25 هزار دلاری را خواهد برد، نیز با پیشنهاد سرمربیان تیم های حاضر در رقابت ها به کمیته فنی مسابقات خواهد بود.
جایزه نقدی دیگر بازیکنان تیم منتخب جام قهرمانان قاره ها بر اساس اعلام فدراسیون جهانی 10 هزار دلار است.
فدراسیون جهانی والیبال همچنین برای رده های اول تا ششم رده بندی نهایی این مسابقات جایزه نقدی در نظر گرفته که البته مبلغ مورد نظر را در روز اختتامیه پرداخت نمی کند. بلکه از طریق شماره حساب بانکی کشورها که درFIVB  موجود است، در آینده پرداخت خواهد کرد.
250 هزار دلار برای قهرمان، 125 هزار دلار برای نایب قهرمان، 100 هزار دلار برای مقام سوم، 70 هزار دلار برای مقام چهارم، 50 هزار دلار برای عنوان پنجم و 40 هزار دلار برای رده ششم جام قهرمانان قاره ها در نظر گرفته شده است.


آخرین مطالب این بخش توپ و تور

خلاصه والیبال جام قهرمانان: ایران ۳-۲ آمریکا را اینجا...
لیگ جهانی والیبال آغاز شد و این مسابقات از شبکه سه سیما پخش می شود. اما لیگ جهانی والیبال از کدام کانال ماهواره پخش می شود؟ ...
درباره تیم ملی والیبال ایتالیا + اسامی بازیکنان لاجوردی پوشان تیم ملی والیبال ایتالیا نخستین رقیب ایران در هفته نخست لیگ جهانی والیبال هستند که نتیجه این بازی هم از نظر فنی و هم از نظر حیثیتی برای بازیکنان 2 تیم...
ایگور کلاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران لیست نهایی شاگردانش برای حضور در لیگ جهانی را اعلام کرد. با اینکه تصور می شد او یکی از بازیکنان دریافت کننده یا پشت خط زن را از لیست خارج کند، با پنج...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب