»   جالب و خواندنی  »   چگونه احضار روح کنیم: ۱۴ گام برای احضار روح
۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۵۲

چگونه احضار روح کنیم: ۱۴ گام برای احضار روح

اگر می‌خواهید در خانه خودتان یک جلسه‌ی احضار روح برگزار کنید، فقط به چند فرد هم‌فکر و تعدادی وسایل کلیدی نیاز دارید.

در دوره‌ی ویکتوریا، گروه‌هایی که جلسات احضار روح انجام می‌دادند بسیار محبوب بودند. میزبانان، افراد را برای برقراری ارتباط با مردگان دور هم جمع می‌کردند. در سال‌های اخیر، شک و تردیدهای بیش‌تری درباره‌ی جلسات احضار روح به وجود آمده است، اما افراد زیادی باور دارند تماس با مردگان ممکن است. برای آن که بفهمید چطور میزبان یک جلسه‌ی احضار روح باشید، نگاهی به مقاله زیر بیندازید.

وسایل مورد نیاز برای یک جلسه احضار روح

اگر می‌خواهید در خانه خودتان یک جلسه‌ی احضار روح برگزار کنید، فقط به چند فرد هم‌فکر و تعدادی وسایل کلیدی نیاز دارید.

هنگام انتخاب شرکت‌کنندگان، افرادی را انتخاب کنید که به ممکن بودن ارتباط با مردگان باور دارند. افراد شکاک می‌توانند شانس موفقیت جلسه را خراب کنند. و از آن‌جایی که ممکن است تجربه‌ای قوی باشد، بهتر است کودکان را بیرون از حلقه‌تان نگه دارید.

تنها وسایلی که نیاز دارید یک میز گرد یا بیضی شکل، شمع و غذا است. اعتقاد بر آن است که شمع و غذا ارواحی را که به دنبال گرما و معاش هستند، جذب می‌کند.

108349401 1 56a6eda75f9b58b7d0e5930b 768x350 - چگونه احضار روح کنیم: ۱۴ گام برای احضار روح

چگونه احضار روح کنیم

برای برگزاری یک جلسه احضار روح و افزایش احتمال برقراری ارتباط با یک روح، مراحل زیر را انجام دهید:

۱. شرکت‌کنندگان را جمع کنید. افرادی را که در جلسه شرکت خواهند کرد گردهم بیاورید. برخی می‌گویند تعداد شرکت‌کنندگان باید بر سه بخش‌پذیر باشد. اما به نظر نمی‌رسد یک قانون مطلق باشد. نباید افرادی کمتر از سه نفر یک جلسه احضار روح را برگزار کنند، زیرا از نظر عاطفی و جسمانی برایشان سنگین خواهد بود.

۲. یک واسطه انتخاب کنید. می‌تواند واسطه را از بین شرکت‌کنندگان انتخاب کنید. می‌تواند فردی باشد که تجربه‌ی احضار ارواح را داشته است یا کسی که توانایی‌های ذهنی دارد.

۳. از یک میز گرد یا بیضی شکل استفاده کنید. این امر به شکل گیری حلقه‌ی نمادینی که تصور می‌شود برای این مراسم ضروری است، کمک می‌کند.

۴. میز را بچینید. در مرکز میز یک نوع غذای ساده و با عطر طبیعی بگذارید، مثل نان یا سوپ. اعتقاد بر آن است این کار به جذب ارواحی کمک می‌کند که به دنبال تغذیه‌ی جسمانی هستند.

۵. شمع‌ها را روشن کنید. در مرکز میز کمتر از سه شمع (یا تعدادی بخش‌پذیر بر سه) قرار ندهید . آن‌ها را روشن کنید. هرچه شمع‌ها بیش‌تر باشند بهتر است. ارواح به دنبال گرما و روشنایی هستند.

۶. فضا را مناسب کنید. لامپ‌ها را خاموش کرده و هر نوع مزاحمتی مانند تلویزیون و موسیقی را حذف کنید.

۷. دست‌های یکدیگر را بگیرید. دور میز بنشینید، و همه شرکت‌کنندگان باید در یک حلقه دست‌های یکدیگر را بگیرند.

۸. روح را احضار کنید. شرکت‌کنندگان باید این کلمات را با یکدیگر بگویند: “(نام روح) عزیز ما، برایت هدایای از زندگی به مرگ می‌آوریم. با ما صحبت کن، (نام روح)، و در میان ما حرکت کن.”

۹. منتظر پاسخ بمانید. اگر پاسخی در کار نبود، کلمات را دوباره تکرار کنید تا زمانی که روح پاسخ دهد.

۱۰. ارتباط برقرار کنید. اگر و زمانی که روح پاسخ داد ـ ـ چه با کوبیدن چیزی یا به هر طریق دیگری، یا از طریق واسطه ـ سوالات‌تان را بپرسید.

۱۱. ساده شروع کنید. ابتدا سوالات بله و خیر بپرسید ـ ـ مثلا یک ضربه به معنی خیر، دو ضربه به معنی بله.

۱۲. مستقیما با او صحبت کنید. اگر روح تصمیم بگیرد از طریق واسطه صحبت کند، می‌توانید هر نوع سوالی بپرسید.

۱۳. کنترل آن را حفظ کنید. اگر به نظر می‌رسد جلسه در حال خارج شدن از کنترل است، با شکستن حلقه‌ی دست‌ها، خاموش کردن شمع‌ها و روشن کردن لامپ‌ها جلسه را تمام کنید.

۱۴. جلسه را تمام کنید. وقتی سوالات‌تان تمام شد، از اینکه روح به شما ملحق شده تشکر کنید و به او بگویید که در آرامش باشد. حلقه‌ی دست‌ها را بشکنید و شمع‌ها را خاموش کنید.

میزبانی یک جلسه‌ی احضار روح می‌تواند تجربه‌ی عاطفی و در عین حال رضایتبخش باشد. هنگام میزبانی جلسه‌ی احضار روح خود، با احتیاط و بردباری پیش بروید تا بهترین نتایج را کسب کنید.

 

ترجمه: اسما حسنی

منبع: thoughtco

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

به نقل از کجارو، نقاطی در ایران وجود دارند که رازهایی سر به مهر را در دل خود گنجانده‌اند و هنوز در گذر زمان لباس رمزآلودی را از تن خود در نیاورده‌اند. گاهی این راز و رمزها شاهکار خالق هستی...
به گزارش ملکانه به نقل از نشنال جئوگرافیک، هر بهار فیل های دریایی خود را به ساحل جزیره می رسانند تا جفت شان را پیدا کنند .به همین خاطر مجبورند از میان بچه پنگوئن های کوچک عبور کرده و مسیری...
وقتی به نقاط جرم گرفته ی خانه ی خود فکر می کنیم، مکان هایی مانند حمام یا آشپزخانه است که به ذهن خطور می کند. اما در حقیقت متهم اصلی انباشت آلودگی در اتاقی پنهان شده است که به تماشای...
مدرسه محلی است که باید دانش‌آموزان در آن‌جا احساس نشاط و شادابی داشته باشند و در یک محیط سالم و سرشار از انرژی‌های مثبت به یادگیری مشغول شوند. اما در برخی از مدارس در کشورهای مختلف جهان قوانین سفت و سختی...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب