سرمربی شیلیایی سیتی در صحبت هایی به تمجید ازعملکرد تیمش پرداخت و یادآوری کرد که با بازگشت سرخیو آگوئرو دوباره تیم تمام و کمالی را در اختیار دارد

سایت گل- مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی منچستسیتی براین باور است که برد 0-5 تیمش مقابل بلکبرن تیم را به شدت هیجان زده کرده و به تمجید از عملکرد شاگردانش در این بازی پرداخته.

سیتی در دور سوم رقابتهای اف.ای کاپ موفق شد تا بلکبرن را با 5 گل شکست داده و به دو بعد برسد. آنها با د ورزشگاه اتحاد دروازه حریف را گل باران کردند. اولین گل بازی را آلوارو نگردو به ثمر رساند و این روند ادامه داشت.

در پایان بازی پیگرینی در گفتگو با خبرنگاران در مورد نمایش خیره کننده شاگردانش گفت:« من واقعا خوشحالم ولی فکر می کنم که تفاوت میان دو تیم در بازی 4شنبه شب، 5 گل نبود. فکر می کنم که ما با تیم قدرتمندی روبرو بودیم. بلکبرن در نیمه اول بازی خیلی خوب کار کرد. ما فضای خالی ای پیدا نمی کردیم. برای ما خیلی مهم بود که بتوانیم به گل برسیم و آلوارو نگردو در آخرین دقیقه نیمه اول این کار را انجام داد و در نیمه دوم فضای بیشتری یافتیم و موقعیتهای بیشتری برای گلزنی خلق کردیم. باز هم تکرار می کنم که به بلکبرن تبریک می گویم. چون بازی خیلی سختی بود.»

حالا سیتی در طول این فصل ودر تمامی تورنمنت ها 99 گل  زده است. ادین ژکو دراین بازی دو گل زد و سرخیو آگوئو هم بعد ازسپری کردن روزهای سخت مصدومیت به میادین وزشی بازگشت.

گل ژکو دراین بازی پانزدهمین گل او دراین فصل بود و پیگرینی در پاسخ به این سوال که آیا در ادامه فصل برای انتخاب بازیکنان تیمش به مشکل خواهد خود یا خیر گفت:« برای من مشکلی نیست. مشکل زمانی است که بازیکنان کافی برای انتخاب از میان آنها نداشته باشی. من فکر می کنم که آلوارو (نگردو) و ادین ژکو هر دو در شایط خیلی خوبی هستند. برای تیم مهم است که سرخیو آگوئو بازگشته و دراین بازی گلزنی کرده است. ما بازیهای زیادی در آینده پیش و داریم و از این نظر به مشکل نخواهیم خورد. ما منتظر بازگشت استوان جووتیچ به روزهای اوج نیز هستیم. او بازیکن واقعا مهمی برای تیم ماست.»