»   جالب و خواندنی  »   پیکار دشوار شهرداری تبریز در خانه تیم بدون باخت نفت آبادان
۱۸ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۷:۰۵

پیکار دشوار شهرداری تبریز در خانه تیم بدون باخت نفت آبادان


به گزارش خبرنگار مهر، هفته هفتم رقابت‌های بسکتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور عصر فردا سه شنبه با انجام شش دیدار در شهرهای مختلف سپری می ‌ود که در یکی از بازی های مهم، تیم شهرداری تبریز در خانه تیم رده دومی پالایش نفت آبادان به میدان خواهد رفت.


شهرداری که هفته گذشته با شکست برابر میهمان خود شیمی در سلف تهران، بهترین فرصت برای رسیدن به رده سوم را از دست داد، این هفته برای کسب دو امتیاز از خانه حریف کار سختی پیش رو دارد. این تیم تبریزی هفته گذشته تنها میزبان بازنده لقب گرفت تا جایگاه ششمی خود را در جدول از دست بدهد.


پالایش نفت آبادان تیمی است که با 12 امتیاز شانه به شانه تیم بهشت هیرکان در بالای جدول پیشتازی می کند و دوست ندارد که در این رقابت نزدیک از رقیب خود عقب بماند. این تیم هفته گذشته به دنبال پيروزي هاي پياپي خود موفق شد تيم مانيزان كرمانشاه را با نتيجه 67 بر 50 از پيش رو بردارد.


با این شرایط تیم شهرداری تبریز کار سختی را در خانه تیم مدعی نفت پیش رو دارد اما با این حال شاگردان بهزاد افرادی تا به اینجا نشان داده اند که می توانند در بازی های سخت کارهای بزرگ انجام دهند.


تیم پالایش نفت آبادان هر شش بازی قبلی خود در فصل جاری را با پیروزی پشت سر گذاشته و عصر فردا به دنبال ثبت هفتمین برد متوالی اش خواهد بود. در سوی مقابل، تعداد برد و باخت های تیم شهرداری تبریز در عدد سه برابری می کند. این تیم برای ثبت چهارمین پیروزی خود باید شگفتی بزرگی خلق کرده و تیم بدون شکست نفت را در آبادان از پیش رو بردارد.


هم اکنون تیم شهرداری تبریز با 9 امتیاز پائین تر از چهار تیم 9 امتیازی دیگر در رده هشتم جدول ایستاده و تیم پالایش نفت آبادان با 12 امتیاز یک پله پائین تر از تیم صدرنشین بهشت هیرکان قرار گرفته است.


دیدار دو تیم از ساعت 16 فردا به میزبانی تیم نفت برگزار خواهد شد.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتارهای نسبتاً مشابهی داشته باشند. نکته ی مهم تر این است که عادات ما چیزهای ساده و پیش پا...
آدمخواری چیزی است که حال انسان را به هم می زند و نمی توان تصور کرد که بشر به هر دلیلی گوشت همنوع خود را بخورد. از آن گذشته همه بر این باورند که این عادت تهوع آور مربوط به...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم

    دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم

    آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017) دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی به نام گمشدگان دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام وقتشه دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام نوش دارو
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب