»   اخبار اجتماعی, یک خبر ویژه  »   پیشنهاد دائمی شدن طرح زوج و فرد از در منازل
۲۵ آبان ۱۳۹۲ , ساعت ۲۲:۴۳

پیشنهاد دائمی شدن طرح زوج و فرد از در منازل

مدیرکل محیط زیست استان تهران با بیان اینکه دوشنبه و سه‌شنبه با وارونگی هوا روبه‌رو می‌شویم، گفت: هم‌اکنون نامه‌ای برای شورای عالی ترافیک در دست تدوین است مبنی بر اینکه در ۶ ماه دوم سال طرح زوج و فرد از در منازل دائمی شود.

محمد هادی حیدرزاده اظهار داشت: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه به دلیل شرایط سکون و پایداری هوا به احتمال زیاد در ساعات اولیه صبح با پدیده وارونگی هوا روبه‌رو می‌شویم.

مدیرکل محیط زیست استان تهران افزود: بر همین اساس با افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمله ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون و منوکسید کربن مواجهه می‌شویم؛ بر همین اساس کمیته کاهش آلودگی هوا استمرار طرح زوج و فرد خودرو از در منازل و توقف فروش روزنامه آرم‌های طرح ترافیک را در دستور کار قرار داده است.

وی ادامه داد: هم‌اکنون نامه‌ای برای شورای عالی ترافیک در دست تدوین است. مبنی بر اینکه در شش ماه دوم امسال طرح زوج و فرد از در منازل دائمی شود.

مدیرکل محیط زیست استان تهران یادآور شد: این طرح به پیشنهاد کمیته مواقع اضطرار است.

حیدرزاده با بیان اینکه طی روزهای آینده مدارس به دلیل آلودگی هوا تعطیل نمی‌شوند، ادامه داد: البته زنگ ورزش و فعالیت بدنی در تمام مقاطع تحصیلی استان تهران متوقف می‌شود.

به گزارش افکارنیوز، وی درباره عدم هماهنگی پلیس و محیط زیست در مورد اجرای طرح زوج و فرد از در منازل خاطرنشان کرد: ‌عدم هماهنگی در کار نبوده است، این یک اشتباه در انعکاس رسانه‌ای بوده است.

آخرین مطالب این بخش اخبار اجتماعی  , یک خبر ویژه

آخرین اخبار رسیده از جلسه شورای‌عالی کار حکایت از این دارد که اعضای کارگری و وزیر کار، شورای عالی کار و کار فرمایان با افزایش حدود 20 درصدی حداقل دستمزد کارگران در سال 97 توافق کردند و این موضوع در...
سخنگوی خانواده هاوکینگ اعلام کرد که «استیون هاوکینگ»، وارث کرسی تدریس آیزاک نیوتن در دانشگاه کمبریج، درگذشت. او که از روی ویلچر خود به کاوش ناشناخته‌های عالم می‌پرداخت، هنگام مرگ ۷۶ سال داشت. هاوکینگ یکی از معدود دانشمندان بزرگی بود که...
اجرای برنامه هنری چند دختر بچه این‌بار موضوعی بود که بر اساس آن پرونده حمله رسانه‌ای به شهردار تهران تکمیل شود. به گزارش روزنامه اعتماد؛ آنها برگزار‌کنندگان این برنامه را به ابتذال و زمینه‌سازی برای «رقص دختران» متهم کرده‌اند. حالا محمد...
شرکت اپل قصد دارد سه مدل جدید از تلفن های هوشمند خود را در سال جاری میلادی روانه بازار کند. به گزارش پایگاه اینترنتی «بلومبرگ» یکی از این تلفن های هوشمند بزرگترین آیفونی خواهد بود که تاکنون عرضه شده است. تلفن...