»   جالب و خواندنی  »   پیراهن ملی بر تن ورزشکاران آذری زبان افتخار بزرگی است
۲۷ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۹:۲۱

پیراهن ملی بر تن ورزشکاران آذری زبان افتخار بزرگی است


به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل جبارزاده شامگاه سه شنبه در دیدار با قهرمانان آسیایی جودو و کاراته در عمارت استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: کسب مدال های رنگین توسط ملی پوشان آذری زبان افتخار بزرگی است که امیدواریم ورزشکاران در سال های آینده، مدال های خوش رنگ تری برای کشور کسب کنند.


 وی افزود: انتظار می رود با کمک مسئولان ورزشی و همچنین تلاش مربیان شاهد موفقیت های بیش از پیش ورزشکاران باشیم و تک تک ورزشکاران آذری زبان نیز پیراهن تیم ملی را بر تن کنند.


جبارزاده در ادامه با بیان اینکه فرهنگ برخی از رشته های ورزشی مانند کشتی با فرهنگ مردم ایران اجین شده است، افزود: برخی از رشته های ورزشی همچون کشتی در آذربایجان شرقی جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده که امیدواریم با برنامه ریزی صحیح توسط مسئولان ورزشی این رشته ها نیز در جایگاه واقعی خود قرار گیرند.


وی در ادامه افزود: مسئولان ورزشی استان باید مقدمات توسعه ورزش های قهرمانی را فراهم کنند تا شاهد موفقیت ورزشکاران در همه ورزش های ملی باشیم.


در ادامه این مراسم، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به تشکیل ستاد بازی های آسیایی اینچئون در استان، اظهار داشت: استارت انتخاب ورزشکاران برای حضور در رقابت های آسیایی 2014 در استان زده شده و پس از استعدادیابی، نخبه های ورزشی به این مسابقات فرستاده خواهد شد.


وی افزود: همچنین امیدواریم با استعدادیابی مناسب در رشته های مختلف، ورزشکاران استان در المپیک 2016 نیز خوش بدرخشند.


سیدمحمد شروین اسبقیان همچنین در خصوص برنامه های اداره کل نیز اظهار داشت: در فرودین ماه سال آینده جشنواره بزرگ ورزش های روستایی در کنار حمایت از ورزش های همگانی در استان برگزار می شود.


وی همچنین در ادامه افزود: طبق برنامه پنجم توسعه سرانه ورزشی استان باید در پایان این برنامه به یک متر مربع برسد که با اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی، سرانه ورزش استان 81 سانتی متر مربع می شود.


در پایان این مراسم، استاندار آذربایجان شرقی از سه کاتارو استان، آرش آقایی نفر سوم رقابت های جودو آسیا و همچنین مربیان این دو رشته تجلیل کرد.

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

به نقل از کجارو، نقاطی در ایران وجود دارند که رازهایی سر به مهر را در دل خود گنجانده‌اند و هنوز در گذر زمان لباس رمزآلودی را از تن خود در نیاورده‌اند. گاهی این راز و رمزها شاهکار خالق هستی...
به گزارش ملکانه به نقل از نشنال جئوگرافیک، هر بهار فیل های دریایی خود را به ساحل جزیره می رسانند تا جفت شان را پیدا کنند .به همین خاطر مجبورند از میان بچه پنگوئن های کوچک عبور کرده و مسیری...
وقتی به نقاط جرم گرفته ی خانه ی خود فکر می کنیم، مکان هایی مانند حمام یا آشپزخانه است که به ذهن خطور می کند. اما در حقیقت متهم اصلی انباشت آلودگی در اتاقی پنهان شده است که به تماشای...
مدرسه محلی است که باید دانش‌آموزان در آن‌جا احساس نشاط و شادابی داشته باشند و در یک محیط سالم و سرشار از انرژی‌های مثبت به یادگیری مشغول شوند. اما در برخی از مدارس در کشورهای مختلف جهان قوانین سفت و سختی...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب