»   اخبار حوادث واقعی  »   پیدا شدن جنين در مدرسه دخترانه دردسرساز
۵ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۱:۴۹

پیدا شدن جنين در مدرسه دخترانه دردسرساز

با كشف جنين انساني در يكي از مدارس جنوب شهريار، كارآگاهان جنايي پليس آگاهي اين شهر، تحقيقات ويژه‌اي را براي رازگشايي از اين موضوع آغاز كردند.

براي مدير اين مدرسه كه با يافتن اين جنين، آن را به كمك خدمتكار محل كارش در مخروبه‌اي نزديك مدرسه دفن كرده بود، قرار قانوني صادر شد.

به گزارش جام‌جم، چند روز پيش نماينده حقوقي اداره آموزش و پرورش شهريار در غرب استان تهران، با حضور در پليس آگاهي اين شهر عليه زني كه مدير يك دبيرستان دخترانه بود، به اتهام دفن غيرقانوني يك جنين در مخروبه‌‌اي نزديك مدرسه محل كارش شكايت كرد.

در پي اين شكايت، پرونده‌اي تشكيل و با دستور قضايي از دادسراي عمومي و انقلاب شهريار، مدير دبيرستان دخترانه به پليس آگاهي احضار شد.

دستور دفن جسد را مدير مدرسه داد

مدير مدرسه با اشاره به يافتن يك جنين در مدرسه گفت: روزهاي پاياني هفته گذشته، يكي از خدمتكاران سراسيمه وارد دفتر كارم شد و گفت هنگام نظافت سرويس بهداشتي مدرسه، يك جنين پسر پيدا كرده است.

بلافاصله همراه زن خدمتكار به محل سرويس بهداشتي مدرسه رفته و جنين را مشاهده كردم.

وي اضافه كرد: سپس از خدمتكار مدرسه خواستم بدون اين‌كه كسي متوجه شود جنين مرده را در مخروبه‌ نزديك مدرسه دخترانه دفن كند كه او نيز به خواسته من عمل كرد.

مدير مدرسه يادآور شد: از زن خدمتكار خواستم ماجرا را براي كسي بازگو نكند تا خودم در فرصتي مناسب به اداره آموزش و پرورش اطلاع دهم. چند روز بعد هم به اداره رفتم و موضوع را اطلاع دادم. گمان نمي‌بردم پنهانكاري‌ام مرا دچار دردسر كند. در پي اظهارات اين زن، خدمتكار مدرسه هم به اداره پليس احضار شد و در بازجويي گفته‌هاي مدير مدرسه را تائيد كرد.

كشف جسد جنين

با اطلاعات به دست آمده، كارآگاهان جنايي اداره آگاهي شهريار با اعزام به محل دفن جنين، جسد را از زير خاك خارج و با هماهنگي قضايي به پزشكي قانوني منتقل كردند.

بنابراين گزارش، با دستور قضايي، براي مدير اين مدرسه دخترانه و به اتهام اين‌كه پس از پيدا كردن جنين در مدرسه، موضوع را به پليس خبر نداده و آن را به طور غيرقانوني دفن كرده است، قرار قانوني صادر شد. تحقيقات براي مشخص شدن ديگر ابعاد اين پرونده ادامه دارد.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

اظهارات عجیب ۲ دختر پس از قتل همکلاسی شان + تصاویر به گزارش گروه وبگردی ملکانه،دو دختر نوجوان امریکایی که تحت تأثیر دستورات ارباب خیالی شان، همکلاسی خود را با ۱۹ ضربه چاقو به قتل رسانده بودند، با تأیید کمیسیون...
وکیل مدافع حمیدرضا امیری صفت «حمید صفت» گفت که خبر منتشره مبنی بر خودکشی موکلش صحت ندارد و دروغ است. عزیزمحمدی درباره خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر خودکشی موکلش، گفت: این موضوع دروغ است. من روز گذشته تا ظهر...
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، پلیس هویت مهاجم را فرانتس وروزیس معرفی کرده و گفته این مرد ۵۱ ساله فردی عصبی و تهاجمی است و ثبات روحی و روانی ندارد. به گفته مقام‌های سوئیسی، این مرد سابقه محکومیت به دلیل ارتکاب به...
زن جوان که از یک سناریوی سیاه مرد مسافرکش جان سالم به در برده بود، وقتی در کنار خیابان از خودروهای عبوري درخواست کمک می‌کرد نمی‌دانست ٢ جوان متجاوز در کمین او هستند. این پرونده زمانی رقم خورد که زن...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب