»   اخبار حوادث واقعی  »   پیدا شدن جنين در مدرسه دخترانه دردسرساز
۵ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۱:۴۹

پیدا شدن جنين در مدرسه دخترانه دردسرساز

با كشف جنين انساني در يكي از مدارس جنوب شهريار، كارآگاهان جنايي پليس آگاهي اين شهر، تحقيقات ويژه‌اي را براي رازگشايي از اين موضوع آغاز كردند.

براي مدير اين مدرسه كه با يافتن اين جنين، آن را به كمك خدمتكار محل كارش در مخروبه‌اي نزديك مدرسه دفن كرده بود، قرار قانوني صادر شد.

به گزارش جام‌جم، چند روز پيش نماينده حقوقي اداره آموزش و پرورش شهريار در غرب استان تهران، با حضور در پليس آگاهي اين شهر عليه زني كه مدير يك دبيرستان دخترانه بود، به اتهام دفن غيرقانوني يك جنين در مخروبه‌‌اي نزديك مدرسه محل كارش شكايت كرد.

در پي اين شكايت، پرونده‌اي تشكيل و با دستور قضايي از دادسراي عمومي و انقلاب شهريار، مدير دبيرستان دخترانه به پليس آگاهي احضار شد.

دستور دفن جسد را مدير مدرسه داد

مدير مدرسه با اشاره به يافتن يك جنين در مدرسه گفت: روزهاي پاياني هفته گذشته، يكي از خدمتكاران سراسيمه وارد دفتر كارم شد و گفت هنگام نظافت سرويس بهداشتي مدرسه، يك جنين پسر پيدا كرده است.

بلافاصله همراه زن خدمتكار به محل سرويس بهداشتي مدرسه رفته و جنين را مشاهده كردم.

وي اضافه كرد: سپس از خدمتكار مدرسه خواستم بدون اين‌كه كسي متوجه شود جنين مرده را در مخروبه‌ نزديك مدرسه دخترانه دفن كند كه او نيز به خواسته من عمل كرد.

مدير مدرسه يادآور شد: از زن خدمتكار خواستم ماجرا را براي كسي بازگو نكند تا خودم در فرصتي مناسب به اداره آموزش و پرورش اطلاع دهم. چند روز بعد هم به اداره رفتم و موضوع را اطلاع دادم. گمان نمي‌بردم پنهانكاري‌ام مرا دچار دردسر كند. در پي اظهارات اين زن، خدمتكار مدرسه هم به اداره پليس احضار شد و در بازجويي گفته‌هاي مدير مدرسه را تائيد كرد.

كشف جسد جنين

با اطلاعات به دست آمده، كارآگاهان جنايي اداره آگاهي شهريار با اعزام به محل دفن جنين، جسد را از زير خاك خارج و با هماهنگي قضايي به پزشكي قانوني منتقل كردند.

بنابراين گزارش، با دستور قضايي، براي مدير اين مدرسه دخترانه و به اتهام اين‌كه پس از پيدا كردن جنين در مدرسه، موضوع را به پليس خبر نداده و آن را به طور غيرقانوني دفن كرده است، قرار قانوني صادر شد. تحقيقات براي مشخص شدن ديگر ابعاد اين پرونده ادامه دارد.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، پلیس هویت مهاجم را فرانتس وروزیس معرفی کرده و گفته این مرد ۵۱ ساله فردی عصبی و تهاجمی است و ثبات روحی و روانی ندارد. به گفته مقام‌های سوئیسی، این مرد سابقه محکومیت به دلیل ارتکاب به...
زن جوان که از یک سناریوی سیاه مرد مسافرکش جان سالم به در برده بود، وقتی در کنار خیابان از خودروهای عبوري درخواست کمک می‌کرد نمی‌دانست ٢ جوان متجاوز در کمین او هستند. این پرونده زمانی رقم خورد که زن...
سرهنگ اسمعیل پور معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: ظهر روز گذشته مردی ۵۵ ساله در خیابان منجم تبریز با یک قبضه سلاح کمری به دو مرد تیراندازی کرد. سرهنگ اسمعیل پور افزود: این مرد پس از مجروح کردن دو مرد...
بعدازظهر هشتم خرداد ماه جاری زن جوانی در اطراف تهران برای آمدن به تهران، سوار بر یک خودروی پراید شد و در صندلی جلو نشست، این زن لحظاتی پس از سوار شدن بر خودرو از سوی راننده مورد اذیت و...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام هوام دوباره پسه

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام هوام دوباره پسه

دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب به نام بریم دریا دانلود آهنگ جدید مهدی شکوهی به نام یادت رفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو به نام کوزه دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام همه رفتن
جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب
  • الکامپ