برای اینکه بتوانیم دوباره به صدر جدول برگردیم باید انرژی بیشتری مصرف کنیم، سپاهان در هر سه خطوط بازیکنان خوبی دارد

 

سایت گل – فرهاد پور غلامی عضو کادر فنی تیم تراکتورسازی، در خصوص آخرین وضعیت آمادگی  این تیم قبل از بازی سپاهان گفت:« خوشبختانه در طول هفته تمرینات بسیار خوبی را انجام داده ایم. شرایط جوی هوا در این مدت کمک کرد تا بتوانیم روی چمن تمرین کنیم. همه بازیکنان و اعضای تیم از مساوی بازی قبل ناراحت هستند به همین خاطر همت خواهیم کرد تا بتوانیم صدر جدول را دوباره تراکتوری کنیم. »

وی در خصوص بازی فردا با سپاهان گفت: «این تیم را به خوبی آنالیز کرده ایم. نقاط ضعف و قوت سپاهان به بازیکنان گفته شده است و بر همین اساس در طول هفته تمرینات خاصی را هم در نظر گرفته بودیم. سپاهان تیم پر مهره ای دارد و  از بازیکنان و کادر فنی با تجربه و خوبی برخوردار است. بازی های تراکتور و سپاهان همیشه زیبا و دیدنی بود. امیدواریم با کسب سه امتیاز بازی فردا، مساوی هفته قبل را از ذهن هواداران پاک کنیم.»

پورغلامی در خصوص برگشتن به صدر جدول گفت:« برای اینکه بتوانیم دوباره به صدر جدول برگردیم باید انرژی بیشتری مصرف کنیم، سپاهان در هر سه خطوط بازیکنان خوبی دارد. باید در بازی فردا با تمرکز بالایی بازی کنیم تا بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.»

مربی تیم تراکتورسازی در خصوص اهمیت حضور هواداران در این بازی گفت:« حضور یار دوازدهم در این بازی دلگرمی خاصی را به بازیکنان خواهد داد. از هوادارانی که در سرمای شدید هفته قبل تیم را تنها نگذاشتند تشکر می کنیم و ممنون حمایت هایشان هستیم. از هواداران درخواست می کنم در بازی فردا تراکتور را تنها نگذارند. این موضوع را هم باید بگویم که یکی از دلایلی که تراکتورسازی را انتخاب کردم، حضور هواداران پر شور آن بود. دوست داریم فردا سکو های یادگار امام را پر ببینیم. برای قهرمانی، تنها تلاش بازیکنان، کادر فنی، مدیریت باشگاه کافی نیست، با حمایت هواداران راه قهرمانی آسان تر خواهد شد.»