»   جالب و خواندنی  »   پلمپ 2 واحد آلاینده زیست محیطی در ارومیه/ واحدهای آلاینده نسبت به رفع آلودگی اقدام کنند
۱۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۴۵

پلمپ 2 واحد آلاینده زیست محیطی در ارومیه/ واحدهای آلاینده نسبت به رفع آلودگی اقدام کنند


به گزارش خبرنگار مهر، سعید پسیان ظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در راستای جلوگیری از ایجاد آلودگیهای زیست محیطی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان از فعالیت دو واحد آلاینده شامل کارواش خودروهای سواری و کارخانه نئوپان سازی چوبین کار آذران در ارومیه جلوگیری شد.


وی با اشاره به فعالیت غیر اصولی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان  را عوامل اصلی پلمپ و جلوگیری از فعالیتهای این واحدهای متخلف دانست و گفت: با کسب دستور قضایی توسط واحد امور حقوقی این واحدها تعطیلی که در صورت تایید رفع آلودگی توسط کارشناسان واحدها بازگشایی می شوند.


معاون فنی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از شناسایی 114 واحد آلاینده در سطح استان خبر داد و اعلام کرد: در راستای اجرای تبصره 1 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده واحدهای صنعتی، تولیدی، زیربنایی و خدماتی در صورت عدم رعایت ضوابط زیست محیطی به عنوان صنعت آلاینده به سازمان امور مالیاتی معرفی می شوند.


پسیان تداوم حرکت صنایع با توجه به آلودگی های زیست محیطی برای جلوگیری از بروز بحران جهت نیل به استانداردهای بین المللی تعیین شده را با توجه به آلودگیهای زیست محیطی ضروری دانست و گفت: توجه ویژه به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی توسط مدیران واحدهای صنعتی هم ضروری است.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتارهای نسبتاً مشابهی داشته باشند. نکته ی مهم تر این است که عادات ما چیزهای ساده و پیش پا...
آدمخواری چیزی است که حال انسان را به هم می زند و نمی توان تصور کرد که بشر به هر دلیلی گوشت همنوع خود را بخورد. از آن گذشته همه بر این باورند که این عادت تهوع آور مربوط به...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب