»   اخبار شهرستان ها  »   پسر بچه چهار ساله در سد ینگجه نمین غرق شد
۶ مرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۲:۴۵

بر اثر بی‌احتیاطی والدین

پسر بچه چهار ساله در سد ینگجه نمین غرق شد

بر اثر بی‌احتیاطی خانواده‌ای در شهرستان نمین، پسر بچه چهار ساله با افتادن در سد روستای ینگجه محمدرضای نمین غرق شد.

اردبیل نیوز: در این حادثه که عصر امروز در شهر نمین و روستای یاد شده رخ داد، پسر بچه بازی‌گوشی که به دور از چشم پدر و مادر در اطراف این سد مشغول بازی بود به دنبال توپ و اسباب بازی خود به سمت سد حرکت کرده و با افتادن در درون آن غرق شد.

جسد این کودک بعد از یک ساعت تلاش غواصان و نیروهای امدادگر از داخل این سد بیرون کشیده شد.

خانواده این کودک با اظهار تأسف از نبود محافظ در اطراف سد و کانال و همچنین نیروی نگهبان در منطقه اعلام کردند که مسئولان باید در این زمینه اقدام عاجل را در جلوگیری از حوادث تلخ و تأسف‌بار انجام دهند.

این چندمین حادثه غرق شدگی در این سد و کانال‌های اطراف آن است که به دلیل نبود حفاظ و مهیا شدن منطقه گردشگری در اطراف این سد اتفاق افتاده است.

 

کشف جسد سوخته در داخل یک دستگاه خودروی کامیونت ایسوز

 

اردبیل نیوز: اما در شهرستان نمین جسد سوخته یک مرد در داخل یک دستگاه خودروی آتش گرفته کشف شد.

مأموران گشت انتظامی نمین در جاده روستای ننه‌کران به خودرویی برخورد کردند که دچار حریق شده بود که به سرعت برای مهار آتش مأموران و همچنین آتش‌نشانان در منطقه حاضر شدند اما تا رسیدن آنها در سر صحنه راننده این خودرو در داخل آن سوخته بود.

با هماهنگی‌های انجام شده جسد سوخته از خودروی کامیون ایسوز بیرون کشیده شد و با حضور دستگاه‌های ذیربط علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت جسد این فرد سوخته شده برای تشخیص علت مرگ و کالبدشکافی به پزشک قانونی انتقال داده شد تا در مورد هویت جسد و خودرو بررسی لازم صورت بگیرد.

اما یک تریلی حامل کاه نیز در گرمی طعمه حریق شد.

این تریلی که کاه پرس شده را بار زده بود به دلیل نامعلومی آتش گرفت و از بین رفت.

این حادثه خسارت جانی به همراه نداشت ولی با حضور خودروی آتش‌نشانی شهرداری انگوت اطفای حریق صورت گرفت تا حادثه به مناطق دیگر تسری پیدا نکند.

خبرگزاری فارس

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...