»   اخبار شهرستان ها  »   پروژه‌های مشارکتی احیای بافت‌های فرسوده را تسهیل می‌کند
۴ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۶:۴۹

مدیرعامل عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل:

پروژه‌های مشارکتی احیای بافت‌های فرسوده را تسهیل می‌کند

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل گفت: اجرای پروژه‌های مشارکتی در احیای بافت‌های فرسوده اقدامی قابل قبول است.

علی غفاری: مشارکت ساکنین محدوده بافت‌های فرسوده شهری و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی عزمی ملی و عمیق در زیر‌سازی و نوسازی بافت‌های فرسوده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ روش‌های مشارکتی متنوعی در بافت‌های فرسوده شهری به کار گرفته می‌شود و این قسمت از شهر قابلیت سازگاری با شیوه‌های مختلف ساخت را داراست که عمدتاً میل و رغبت به اجرای طرح‌های مشارکتی در آنها مورد پسند است.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل یادآورشد: در همین راستا شرکت عمران و مسکن‌سازان اردبیل نیز تمایل به مشارکت داشته و به جای صرف منابع در یک پروژه به صورت تملکی و اجرا می‌تواند با مشارکت در چندین پروژه از بازده و بهره‌وری بیشتری برخوردار شود.

غفاری احیای بافت فرسوده را جزو الویت‌های شرکت عمران و مسکن‌سازان اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل کارگزار و نماینده رسمی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهرهای ایران بوده و وظیفه اجرایی کارها بر عهده این شرکت است طبعاً بحث عمده و اعظم کارهای شرکت صرف انجام امورات شرکت مادر تخصصی شده و بسیاری از کارهای اجرایی را شرکت عمران و مسکن‌سازان در سطح استان مدیریت، هدایت و اجرا می‌کند.

مطالعه طرح بهسازی چهار شهر با 6 میلیارد ریال اعتبار

وی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل به مطالعات انجام یافته و در دست اقدام شرکت در حوزه بافت‌های فرسوده اشاره کرد و بیان داشت: مطالعات و تهیه طرح بهسازی بافت فرسوده شهرهای اردبیل، خلخال، مشگین‌شهر و پارس‌آباد با انتخاب مشاورین با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل افزود: مطالعات شهرهای اردبیل، خلخال و پارس‌آباد با سیر مراحل قانونی به تصویب کمیسیون ماده 5 رسیده و مصوب شده است.

غفاری تصریح کرد:‌ مطالعات مشگین‌شهر نیز با طرح و تصویب در کمیته فنی مربوطه در مرحله طرح در کمیسیون ماده 5 قرار دارد.

وی ادامه داد: اتمام مطالعات سکونتگاه‌های غیر‌رسمی شهر اردبیل نیز در حال پیگیری و اقدام بوده و مطالعات سکونتگاه‌های غیر‌رسمی شهر پارس‌آباد به پایان رسیده و در ستاد توانمند‌سازی سکونتگاه‌های غیر‌رسمی استان مطرح شده و به تصویب خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل اذعان داشت: در نظر داریم تا به پروژه‌های تعریف شده جامه عمل پوشانده و پروژه‌های پیش‌بینی شده در مطالعات مربوطه را به نحو مطلوب اجرایی کنیم.

منبع: فارس

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند.وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...
شهرداری شهر گرگان یک ایستگاه اتوبوس را شبیه ایستگاه اتوبوس ساخته است که گفته می شود همانند رادیو های قدیمی از آن آهنگ سنتی پخش می شود. این رادیو بصورت شبانه روزی فعال است و موزیک های سنتی پخش می...


  • دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام بی دلیل دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام عشق دانلود آهنگ جدید مسعود صابری بنام طعم جنون دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام عاشق که بشی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب