»   اخبار ورزشی  »   پرسپولیس به خاطر بازیکنان جوانش تحت فشار است/ اول تساوی بعد برد!
۲۴ دی ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۲۸

پرسپولیس به خاطر بازیکنان جوانش تحت فشار است/ اول تساوی بعد برد!


شاهرخ بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مسایلی حاشیه‌ای که در روزهای اخیر بین دو باشگاه پیش آمده است، عنوان کرد: نباید این بحث‌ها را شروع می کردند. البته تا آنجا که من می‌دانم پرسپولیس این ماجرا را شروع کرد. آنها مسایلی را در خصوص تیم ملی و بازیکنان مطرح کردند و پس از آن هم عکسی را روی جلد روزنامه خود منتشر کردند که در شان فوتبال ما نبوده است.


وی اضافه کرد: حاشیه‌ها قبل از دربی قشنگ است ولی نباید به بازیکنان و تیم‌ها لطمه بزند. حاشیه اگر در خصوص برد و باخت باشد خوب است ولی دو سال است که می‌بینیم به راحتی توهین می‌کنند و همه مسایل را زیر سوال می‌برند. همانطور که ورزشکاران به دیگران احترام می‌گذارند خودشان هم دوست دارند که به آنها احترام گذاشته شود. اگر کسی مشکلی دارد نباید او را خراب کرد.


پیشکسوت تیم استقلال ادامه داد: شاید اگر من خودم هم سه سال پیش اشتباهاتی را مرتکب می‌شدم دیگر آن را تکرار نمی‌کنم چون تجربه‌ام بیشتر شده است. ما باید جوان‌ها را ارشاد کنیم و به او بگوییم که پرسپولیس و استقلال یا تیم ملی از چه جایگاهی برخوردار است نه این که او را تخریب کنیم.


بیانی با تاکید بر اینکه حواشی اخیر روی این بازی تاثیر خواهد گذاشت، گفت: عکسی که روزنامه پیروزی روی جلد خود کار کرد خیلی کار زشتی بود. رحمتی بازیکن تیم ملی بوده و باید احترامش حفظ شود. همیشه می‌گویند اگر کسی کاری را انجام داده آن را نادیده بگیریم تا آبرویش حفظ شود ولی دوستان به خاطر 3 امتیاز دست به هر کاری می‌زنند. من حتی رفتاری که توسط فولادی‌ها هم سر زد را دیدم ناراحت شدم. ما باید شان بازیکنان را حفظ کنیم.


وی در بخش دیگری از حرف‌هایش به کاهش تماشاگران فوتبال اشاره کرد و یادآور شد: از وقتی بحث محسن قهرمانی در فوتبال پیش آمد تماشاگر کم شده است. مردم وقتی فکر کنند که نتایج پشت پرده تعیین می‌شود دیگر به استادیوم نمی آیند. اگر کسی خلافی مرتکب شده نباید اسم او را بیاورند ولی او را عادلانه مجازات کنند.


بیانی همچنین گفت: این احکامی که دادند هم مثل مربیان فوتبال چند سال پیش است که گفتند فلانی خلافی مرتکب شده ولی می‌تواند در لیگ یک مربیگری کند. اگر کسی واقعا خلاف کرده که باید تا آخر عمر محکومش کرد. همه آرای آقایان بر اساس لابی و رفاقت صادر می‌شود و برای همین است که خلافکارهای اصلی هیچ وقت مشکلی پیدا نمی‌کنند. به قول آقای سیار در یک سبد بین 100 تا سیب ممکن است یک سب گندیده وجود داشته باشد ولی همه که خلافکار نیستند. به نظرم تا زمانی که این احکام را صادر می‌کنیم اتفاقی رخ نخواهد داد.


آنالیزور تیم استقلال در خصوص دربی روز جمعه گفت: من در 15 دربی حضور داشتم. این بازی با تمام دیدارهایی که در طول فصل انجام می‌گیرد فرق می‌کند. بازیکنان وظایف ویژه‌ای دارند و هیچ کس نمی‌خواهد طرفدارانش با ناراحتی به منزل بروند. اولین فاکتور این دیدار این است که بازنده نباشیم.


پیشکسوت استقلال تاکید کرد: در این بازی تنها یک یا دو موقعیت آن هم روی اشتباهات بازیکنان حریف به دست می‌آید و تیمی که از نظر روحی وضعیت بهتری داشته باشد می‌تواند از فرصت‌ها استفاده بهتری کند. هم استقلال و هم پرسپولیس نمی‌خواهند در این بازی بازنده باشند برای همین ابتدا برای گل نخوردن به میدان می‌روند و پس از آن به دنبال زدن گل هستند.


بیانی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال به یک امتیاز این بازی راضی است، عنوان کرد: ما چهار امتیاز بیشتر از پرسپولیس داریم و ابتدا به دنبال گل نخوردن خواهیم بود و زمانی که بر بازی سوار شویم در پی گلزنی خواهیم بود. در دربی بازیکنان باتجربه بهتر کار می‌کنند و به نظرم پرسپولیس به خاطر اینکه بازیکنان جوانتری دارد بیشتر تحت فشار است. البته آنها بازیکنانی مثل حسینی را هم دارند که در دربی هم خیلی خوب کار می‌کند. در استقلال هم همیشه جباری و مجیدی خوب بودند.

آخرین مطالب این بخش اخبار ورزشی

سه هفته‌اي است كه بحث حضور رامين رضاييان در استقلال سوژه داغ رسانه‌هاست و حتي گفته مي‌شود منصوريان شخصاً با رامين تماس گرفته و خواستار حضور او در استقلال شده است. سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - 18:44 منبع : خبر...
گزیده اخبار ورزشی جمعه, ۳۰ مهر ۱۳۹۵ را به صورت خلاصه و مفید بخوانید. از لغو مجدد بازی تیم ملی تا خبر خوش برای استقلال 🔘باشگاه پرسپولیس در مورد ادعای سرمربی استقلال خوزستان طرح شکایت می‌کند خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت:...
گزیده اخبار ورزشی امروز پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۵ را به صورت خلاصه و مفید بخوانید. از لغو مجدد بازی تیم ملی تا خبر خوش برای استقلال 🔘محرومیت بازیکن تیم ملی فوتسال، در اولين بازى رسمى تيم ملى با ارسال نامه فیفا، محمدرضا سنگ...
  کارلوس کی‌روش، پنجمین سرمربی گران فوتبال ملی در دنیا شد. لیست گران‌ترین مربیان تیم‌های ملی در فوتبال دنیا علام شد: ۱- فاتح تریم - ترکیه ۲.۷ میلیون پوند ۲- تیته - برزیل ۲.۵ میلیون پوند ۳- یواخیم لوو - آلمان ۲.۱۵ میلیون پوند ۴- یورگن...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب