»   اخبار شهرستان ها  »   پرداخت تسهیلات خوداشتغالی در اولویت برنامه‌های کمیته امداد
۱۱ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۸:۴۴

پرداخت تسهیلات خوداشتغالی در اولویت برنامه‌های کمیته امداد

مدیر کمیته‌ امداد شهرستان نمین گفت: پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی همچنان در اولویت برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد تا بتوانیم بخشی از مددجویان را با رساندن به مرز خودکفایی یاری کنیم.

 پرویز قاسم‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی طرح‌های خود اشتغالی کمیته امداد شهرستان نمین اظهار داشت: در راستای پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته‌ امداد در شهرستان نمین در آبان ماه سال جاری 20 فقره اعطای تسهیلات صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: بالغ بر 960 میلیون ریال تسهیلات در قالب خود‌اشتغالی، مشاغل خانگی و کارانگیزی از محل منابع امدادی و همچنین بانک‌های عامل پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان نمین با اشاره به اینکه در طول این مدت، تعداد چهار مورد مشاغل خانگی برای نیازمندان ایجاد شده است، گفت: جهت ایجاد این تعداد مشاغل خانگی، بالغ بر 180 میلیون ریال پرداخت شده است.

این مسئول با بیان اینکه جهت ایجاد 9 فقره خود‌اشتغالی برای متقاضیان افزون بر 710 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است، یادآور شد: بالغ بر 190 میلیون ریال از این مبلغ از طریق منابع امدادی تامین شده است.

قاسم‌نژاد تصریح کرد: همچنین بالغ بر 70 میلیون ریال تسهیلات کارانگیزی برای هفت نفر از متقاضیان پرداخت شده است.

وی بیان داشت: در حال حاضر نیز متقاضیان دیگری تشکیل پرونده داده و در نوبت دریافت وام هستند.

مدیر کمیته امداد شهرستان نمین افزود: کارشناسان اشتغال و خودکفایی با برگزاری دوره‌های آموزشی و بازدید مرحله به مرحله از طرح‌های اشتغالزایی، راهنمایی و راهکارهای موثری را جهت ارتقای سطح کیفی و کمی در کسب و کار به مجریان طرح‌های خودکفایی ارائه می‌کنند.

 قاسم‌نژاد ابراز داشت: در این راستا کارشناسان و ناظران فنی کمیته‌ امداد تعداد 240 مورد بازدید از طرح‌های خودکفایی انجام داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی در پایان سخنان خود گفت: پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی همچنان در اولویت برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد تا بتوانیم بخشی از مددجویان را با رساندن به مرز خودکفایی یاری کنیم.

 

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند.وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...
شهرداری شهر گرگان یک ایستگاه اتوبوس را شبیه ایستگاه اتوبوس ساخته است که گفته می شود همانند رادیو های قدیمی از آن آهنگ سنتی پخش می شود. این رادیو بصورت شبانه روزی فعال است و موزیک های سنتی پخش می...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب